Диво в житті людини є! Це видно з творів «Чарівна крамниця» та «Павутинка»
У творі «Чарівна крамниця» прославляється віра у чудеса, адже в цій крамниці буду багато чудес та чарівних іграшок. В цю крамницю потрапляли лише діти з гарною поведінкою. Іграшки були дуже надзвичайні
У творі «павутинка» прославляється останній шанс. Будда дав останній шанс грішнику, який усе своє життя вбивав людей, але колись в павучка. Тобто, за одну добру справу він в його.
Можемо зробити висновок, що дива бувають завжди. Головне - вірити
1. Люди не вчилися нічому, тому що можна було вставити знання.
2.напевно роботом або машиною, адже людина не здобувала знань
3. Він не здав тест, і його виявили як непридатного до здобування знань та до непридатного до праці. Його відправили в спеціальний «інтернат для недоумкуватих», але він все таки намагався читати та здобувати знання. 4. Так, тому що він не використовував лише знанння, які йому вставили, а він також збирав знання с книг «по крихтам» 5. Сила духу, не зупинятися перед своєю метою. 6. Навіть якщо тебе недооцінили, ти можеш доказати, що ти не такий.
Мне кажется примерно так.
Спустя сто лет мелкий чиновник Евгений возвращался домой, придя домой он сразу лег спать, но мысли его были печальны. Он переживал из-за того, что река прибывает и некоторые мосты сняли, это мешает ему встретится с любимой. Утром Евгений узнает страшную весть, река Нева вышла из берегов и затопила Петербург.
Евгений пережидал непогоду на мраморном льве на Петровой площади и смотрит на соседний берег, где в небольшом доме у реки живет его возлюбленная.
И вот погода утихла, вода ушла и Евгений тут же нашел лодочника и переплыл на другой берег. Все разрушено, улицы не узнать, наводнение унесло множество жизней. Вместо дома своей любимой Евгений нашел пустую яму, не выдержав этого, он лишился рассудка.
Евгений скитался по городу целый год, ему чудились разные тени и вот однажды стоя у памятника Медному всаднику и гневно проклиная его ему причудилось, что всадник ожил и погнался за ним. Утром труп Евгения был найдет у ветхого домишки.