Mobile phone is a very useful device. Nowadays some people can hardly imagine themselves without mobile phones. If they leave it at home they feel quite helpless. The main advantage of a phone is that you can keep in touch with people in any place and in any time. It is very useful if you need help. Modern mobile phones are multi-function. You can play games, listen to music, find information in the Internet, take photos and so on. We take it use it everywhere. It helps you not to be bored. Now all adults and all children have a mobile.
Объяснение:
Мобильный телефон - очень полезное устройство. Сегодня некоторые люди с трудом представляют себя без мобильных телефонов. Если они оставляют это дома, они чувствуют себя совершенно бес Главное преимущество телефона в том, что вы можете поддерживать связь с людьми в любом месте и в любое время. Это очень полезно, если вам нужна Современные мобильные телефоны многофункциональны. Вы можете играть в игры, слушать музыку, искать информацию в Интернете, делать фотографии и так далее. Мы берем его везде используем. Это не скучать. Теперь у всех взрослых и детей есть мобильный телефон.
Объяснение:
Сигналізація призначена для попередження працюючих про пуск і зупинку обладнання, порушення технологій процесів, аварійну ситуацію. За принципом дії вона може бути світловою, звуковою, світло-звукова , одоризацій (за запахом), кольоровою тощо. Світлову сигналізацію використовують на транспортних засобах, в електроустановках, на пультах керування напівавтоматичними та автоматичними лініями. Сигнальні пристрої контролюють температуру, тиск, швидкість руху, вміст у повітрі шкідливих речовин, вібрацію, рівень шкідливих випромінювань тощо.
За функціональним призначенням сигнальні пристрої поділяються на: аварійні (сповіщають про виникнення небезпечного режиму в роботі); інформаційні (інформують про вид і значення параметрів, що визначають безпеку); запобіжні ( попереджують про необхідність дотримання вимог безпеки).
Засоби світлової сигналізації обладнуються світлофільтрами червоного, жовтого, зеленого та синього кольорів.
Сигналізацією у вигляді світлової лампи обладнується : 1)устаткування, на якому усунення технічних або технологічних неполадок є небезпечною та трудомісткою операцією, 2) всі види технологічного устаткування, яке має окремо розміщені станції керування (для попередження про подачу напруги до ланцюга керування електропривода), 3) для попередження про пуск обладнання на автоматичних лініях, конвеєрах тощо.
Звукова сигналізація у вигляді сирен, гудків, дзвінків, зумерів, ревунів, свистків використовується на машинах з ж великим рівнем шуму.
При одоризаційній сигналізації, що застосовується у газовому господарстві, у гази, які не мають запаху (метан, пропан-бутан), додають речовини, які мають різкий запах при відносно невеликий концентрації – одоранти.
За призначенням системи сигналізації поділяються на: оперативну, попереджувальну і розпізнавальну.
Оперативна сигналізація застосовується в технологічних процесах, в випробувальних стендах, повідомляючи про включене, або включене обладнання, про досягнення заданих параметрів, а також для узгодження дій кількох працівників.
Попереджувальна сигналізація служить для попередження працюючого про виникнення небезпеки.
Розпізнавальна сигналізація призначена для виділення окремих видів обладнання, або найбільш небезпечних його зон, механізмів. Розпізнавальною сигналізацією є пофарбування у відповідні кольори балонів і трубопроводів, електричних проводок, кнопок і рукояток управління механізмами.
Сигнальні звукові та світлові пристрої розташовують так, щоб у зоні роботи обслуговуючого персоналу забезпечувались їх надійні чутність та видимість. У цехах і на робочих місцях вивішуються таблиці сигналів та інструкції про порядок пуску і зупинки обладнання.
Слід відмітити, що ефективність сигналізації в запобіганні небезпеки, що може виникнути, дуже залежить від уваги та навченості працюючих.
Сапоги, как и лапти, были и мужской, и женской обувью с голенищами различной длины из кожи или ткани.
Одежда простых людей в Древней Руси была весьма незамысловатой: мужчины носили портки — штаны из грубого полотна — и длинные рубахи такого же качества. Женщины одевались в рубахи и платья бесхитростного покроя, с течением времени постепенно усложняя и совершенствуя свой гардероб. Древнейшим элементом женской одежды была нонева — поясная одежда замужних женщин, которую носили поверх рубахи.
Для людей богатых и знатных, кроме обиходной' одежды, изготовлявшейся из лучших сортов полотна, шили платья не из домотканого холста, а из иноземных тканей, привозимых купцами из дальних стран — Византии, Китая, Ирана.
Древнерусская знать носила одежду из аксамита,' дорогой шелковой ткани ручной выработки, похо-. жей на бархат или парчу. Это была сложного переплетения ткань с золотыми или серебряными нитями, плотная и ворсистая, с узорами разных цветов. Аксамит привозили на Русь из Византии, он шел на нужды княжеских дворов и считался принадлежностью высокородных особ. Аксамит спадал с фигуры большими жесткими складками, придавая особенное достоинство и величие.