М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
picika
picika
13.01.2021 06:23 •  Другие предметы

Какие организмы относят к микроорганизмам?

👇
Ответ:
arlashmanov
arlashmanov
13.01.2021
Микроорганизмы, (микробы) — название собирательной группы живых организмов, которые слишком малы для того, что бы быть видимыми невооружённым глазом (их характерный размер — менее 0,1 мм) . В состав микроорганизмов входят как безъядерные (прокариоты) , так и эукариоты: бактерии, некоторые грибы, археи, протисты, но не вирусы, которые обычно выделяют в отдельную группу. Большинство микроорганизмов состоят из одной клетки, но есть и многоклеточные микроорганизмы. Изучением этих организмов занимается наука микробиология.
4,7(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
elinochek1
elinochek1
13.01.2021

Объяснение:

Між імпресіоністами та постімпресіоністами існує велика різниця у творчих підходах: імпресіоністи не ставили собі філософських питань, вони малювали те, що бачили: природу, кафе, оголених жінок, натомість постімпресіоністів цікавив глибший контекст буття.

Постімпресіонізм — напрям в образотворчому мистецтві. Виник у 1880-х роках. Художники цього напрямку не дотримувалися тільки зорових вражень, а прагнули вільно та узагальнено передавати матеріальність світу, вдавалися до декоративної стилізації. До видатних представників постімпресіонізму в живопису відносяться Вінсент ван Гог, Поль Гоген, Поль Сезанн, Анрі Тулуз-Лотрек. Для постімпресіонізму характерні різні творчі системи і технічні засоби, що вплинули на подальший розвиток образотворчого мистецтва. Роботи Ван Гога передбачили появу експресіонізму.

Імпресіонізм — мистецька течія у живописі, а також у літературі та музиці, яка виникла в 1860-х роках та остаточно сформувалася на початку 20 століття у Франції. Засновники імпресіонізму — як і символізму, та експресіонізму — діяли на противагу реалізму (особливо неокласицизму, а також і натуралізму). Імпресіоністи у своїх творах намагаються відтворити шляхетні, витончені особисті враження та мінливих миттєвих відчуттів і переживань, природу, схопити мінливі ефекти світла, проте, на відміну від неокласицизму, не мають на меті об'єктивно відображати реальність, а ставлять за ціль поділитися власними почуттями зі споглядальником твору, вплинути на нього.

4,4(10 оценок)
Ответ:
amaykovska
amaykovska
13.01.2021

Кажуть, що найбільшого страху людина відчуває перед смертю. Але є категорія людей, яка боїться її. Для них головне в цьому житті відстояти свої ідеали та переконання. Вони готові чинити подвиги, забуваючи про небезпеку. Їх неможливо знечестити.

Згадайте Джордано Бруно, який загинув, але залишився вірним своїм ідеалам. Жанна д Арк, згоріла на багатті, але не зрадила своєї Батьківщини. А скільки безіменних подвигів чинять люди, йдучи на вірну загибель. Ми не знаємо імен усіх пожежників, які загинули, рятуючи з вогню безпорадних дітей, людей похилого віку. Вони могли б вибрати іншу професію, без ризику життя.

Саме ця категорія людей рухає наш світ уперед, до прогресу. Ідеалісти, що зневажають смерть, були на всі віки і будуть. Хоча багатьом обивателем такі люди і здаються дивними. Але що, поробиш, кожному своє. Хтось помирає зарано, але залишається героєм у пам'яті людей. А є пристосуванці, вони стає зрадниками і отримує натомість зневагу людей, і все життя живуть ізгоями

4,4(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ