Ліричний герой – це суб'єкт ліричного твору, персонаж лірики. Великий поет, говорячи про себе самого, про своє я, говорить про загальне - про людство , бо в його натурі лежить все, чим живе людство. Таким був і ліричний герой Франческо Петрарки – ніби уособленням самого поета, до безтями закоханого у Лауру чоловіка.
Єдність "Канцоньєре" забезпечує єдність особистості ліричного героя, людини епохи Відродження, гуманіста. Хоча кожен твір, який увійшов у «Книгу пісень» цінний сам по собі, проте, він - частина цілої книги - ліричного щоденника її героя, людини нової епохи, чия людяність знаходиться і розвивається завдяки любові. Саме тому в «Канцоньере» входять твори, присвячені гострим політичним питанням сучасності. Ці події ліричний герой передає і оцінює з гуманістичних позицій. В любові до Лаури укладена вся краса, вся досконалість і вся суперечливість світу, саме ця любов відкриває ліричному героєві світ.
Головний герой «Канцоньере» - об'єктивний образ сучасника-гуманіста, наділеного новим баченням життя з тими протиріччями, які були притаманні епосі Треченто. Ліричний герой «Книги Пісень» усвідомлює суєтність земних радощів і при цьому не менш чітко усвідомлює марність своїх спроб повністю від цих радощів відмовитися і обрати шлях, що веде до порятунку на небесах.
В автобіографічній книзі прози «Моя таємниця» суперечка між Франциском і Августином про марність земного кохання закінчується таким підсумком: Франциск говорить, що не може приборкати своє бажання, а Августин відповідає: «Але, нехай буде так, раз не може бути інакше»
1.Суммы издержек обращения, связанных с реализацией товара;
2.Суммы налоговых платежей, входящих в цену товара или услуги, то есть уплачиваемых непосредственно за счёт доходов предприятия (включает в себя: НДС (налог на добавленную стоимость), акцизный сбор для ряда товаров, а также таможенные сборы и пошлины;
3.Суммы доходов организации и реализации товаров и услуг (до вычета из неё налогов).
Объяснение:
Нашла на сайте в интернете. Не могу сказать что я уверена что это точный ответ, но считаю его правильным
- благодаря климатическим условиям Индия была в то время одной из самых густонаселённых территорий на Земле;
- Индия была источником пряностей и благовоний для многих других частей мира, за счёт чего богатела;
- Индия была территорий, на которой жило много народов, говоривших на разных языках и исповедовавших разные религии;
- представители исконных индийских княжеских династий не были способны создать крупные государства;
- иноземные захватчики периодически создавали крупные государства (Делийский султанат, Империю Великих Моголов и т. д.), но они не охватывали всей территории полуострова, власть многих из них была недолговечной (особенно монгольских завоевателей).