М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Aik145
Aik145
18.11.2022 19:07 •  Другие предметы

С какой целью был создан Священный союз? Какие страны примкнули к нему? В чем были сильные и слабые стороны Союза? Почему проводимая им политика потерпела неудачу?

👇
Ответ:
marusy552
marusy552
18.11.2022
Священный союз был создан для того, чтобы поддерживать законные (абсолютистские) режимы. К нему присоединились все Европейские государства. Просилась туда даже Османская империя, но решено было не принимать мусульманское государство. Также официально не присоединилась к союзу Великобритания, но она также проводила внешнюю политику в рамках идеологии этого объединения. Сильной стороной союза была взаимная помощь государств против революционных движений. Однако это означало вмешательство во внутренние дела государств, потому что ввод войск официально мог осуществляться даже без согласия монарха, которому оказывали помощь. Это быстро стало недостатком. Важнее было то, что принципы союза предполагали фактические бескорыстную помощь, а бескорыстие в политике не может продлиться долго. Именно это и погубило союз – его члены отказались проявлять бескорыстие, и когда собственные интересы заставили их пойти друг против друга, они сделали это.
4,5(7 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nz010
nz010
18.11.2022

ответ: Основою для реалізму була проблема взаємин людини і середовища впливу соціально-історичних факторів на формування духовного світу людини.

Характерні особливості реалізму в мистецтві:

* раціоналізм, правдивісь, історична конкретність;

* художня переконливість зображення типових подій і характерів у типових обставинах;

*точна відповідність реальній дійсності;

*конфліктність (драматизація);

*вільна побудова творів;

*розв"язання проблем на основі загально-людських цінностей.

Реалізм у архітектурі був виразним, нескладним, без вигадливих форм і зайвих деталей, з опорою на природну красу і натуральність. Застосовувався в основному у будівлях міського призначення: промислових та житлових, що в свою чергу сприяло використанню таких матеріалів як скло, сталь, залізо, згодом - залізобетон.

На мою думку, це було чудове поєднання різних стилів та напрямків серед яких: неороманський, єгипетський, грецький, неогрецький, чиказька школа, американський ренесанс.

Найбільшого поширення ренеанс набув у радянській архітектурі.

Скульптура реалізму характеризується гуманістичними, героїчними рисами, драманичністю і динамічністю, , увагою до реалістичності в образах.

Однією з моїх найулюбленіших витворів того часу є скульптура  Е.А.Бурделя "Геракл-лучник"

Геракл Бурделя відображений в момент полювання. Незважаючи на напруженість пози рівновага підтримується, з одного боку, потужним розпором ніг, що упираються в скелю, з іншого - профільним поворотом голови, спрямованістю очей, що стежать за польотом стріли, і напруженістю рук. Його фігура абсолютно реалістична (всього десять годин позував скульптору друг  Дуайен Паріго) і є уособленням потужної сили. І нам зовсім не важливо, в кого і навіщо цілиться герой, тому що автору вдалося передати рух, не порушуючи пластичної цілісності скульптури.

Характерні риси реалізму в архітектурі:

*простота і доцільність форм і компрзицій;

*поєднання елементів  різних стилів та напрямків (еклектика)

* використання нових будівельних матеріалів (скло, сталь, залізо, залізобетон.

Объяснение:

4,5(60 оценок)
Ответ:
novakiraa
novakiraa
18.11.2022

Реалізм в архітектурі був виразним, нескладним, без вигадливих форм і зайвих деталей, з опорою на природну красу і натуральність. Застосовувався загалом у будівлях міського призначення: заводських, фабричних, житлових. У напрямі будівництва нових типів споруд і житлових комплексів розвивається архітектура Франції, де починають використовувати нові матеріали: скло, сталь, залізо, пізніше — залізобетон.

В архітектурі того часу міцно переплелися споруди різних стилів, серед яких: неороманський, єгипетський, грецький, неогрецький, чиказька школа, американський ренесанс. Приклади застосування декількох стилів в одній споруді зустрічалися досить часто.

Найбільшого поширення реалізм набув в радянській архітектурі. Видатні архітектори радянського часу, які працювали у декількох стилях: К. Алабян, В. Гельфрейх, Г. Гольц, О. Душкін, Й.Лангбард, М. Мінкус, Л. Поляков, Л. Руднєв, П. Федоровський, І. Фомін, О. Щусєв та інші.

Объяснение:

4,8(15 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Другие предметы
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ