Твір на тему "Чи зробило золото кого-небудь щасливим" пропоную скласти так:
Золото - не синонім щастя. Чимало людей, які не мають великих грошей та неймовірного багатства можуть по праву зватися щасливими. Озирнімося навколо: близькі люди поруч, родина у повному складі, всі здорові та усміхнені. Хіба це не радість? Але інколи можна купити щастя за гроші. Наприклад, людині не вистачає коштів на лікування. Коли вона отримує потрібну суму та здоров'я на додачу, то стає справді щасливою.
Згадаємо твір Бальзака "Гобсек". Головний герой - це дуже жадібний чоловік похилого віку. Його жадоба збагачення стає маніакальною. У гонитві за золотом Гобсек не встигає пізнати справжнє щастя: родинний затишок, любов, дружбу. У людини мають бути гроші, проте бажання збагатитися не повинне виходити за певні межі
Объяснение:
Кінець XIX ст. - створення кінескопів, біоскопів, вітаскопів та ін. примітивних видів кінопроекторів.
1894-винахід німого кіно. Демонстрація винаходу в США Т. Едісоном, в Англії р.У. Поллом.
1895-винахід сінематографа (з'єднання плівки з проекційним ліхтарем) братами Опостом і Луї Люм'єрами. Поява перших документальних фільмів братів Люм'єр (»Прибуття поїзда«,» поливальник " і т.д.).
1907-1908-застосування режисером ж. Мельєсом ТЕХНІЧНИХ трюків в кіно (макети, подвійна експозиція, Комбіновані, уповільнені і прискорені зйомки і т.д.). Зйомки фантастичних серій (»подорож на місяць«,» подорож через неможливе«), зйомки кінофеерій (»Червона Шапочка«,»Попелюшка").
1907-винахід професором Петербурзького технологічного інституту Б.Л. Розінгом електрон но-променевої трубки (кінескопа).
1908-створення першого мальованого (мультиплікаційного) фільму у Франції.
1911-Розінг вперше в світі здійснив в лабораторних умовах передачу зображення на відстань декількох метрів (прообраз телебачення).
1914-створення нових жанрів кінематографа (детектив, комічний фільм, вестерн, багатосерійний пригодницький фільм). Розквіт німого кіно в Росії (режисери Я.Протазанов, є. Бауер, в. Гардін, актори в. холодна, і. Мозжухін, в. Полонський).
1920-масовий розвиток світового кіно завдяки творчості американських режисерів Д.Гріффіта і т. Інса. Створення ч. Чапліним фільмів, що увійшли до золотого фонду світового мистецтва (»малюк«,» Золота лихоманка«,» Цирк«,»на плече"). Поява в Росії робіт талановитих режисерів С.Ейзенштейна, в. Пудовкіна, а. Довженка, що відносяться до найвищих досягнень мистецтва XX ст. («Броненосець "Потьомкін"», «нащадок Чингісхана» та ін.).
1927-створення першого звукового фільму на кіностудії "Уорнер Бразерс «(режисер А.Кросленд, фільм»Співак джазу"). У Росії перші звукові фільми з'явилися в 1931-1932 рр. («путівка в життя» Н.ЕККА і «зустрічний» с. Юткевича і Ф. Ермлера).
1936-перші передачі телебачення в Росії.
1940-поява в Росії у продажу перших телевізорів.
1949-модернізація телецентру на Шаболовці. Здійснення регулярного телемовлення в Росії.
1970-винахід касетного відеомагнітофона-приставки до телевізора.
1973-початок масового випуску японською фірмою "Соні" відеомагнітофонів і касет
1980-і РР. і по теперішній час-впровадження в сучасне кіно електронної техніки, використання багатоканальних систем запису і відтворення звуку, Використання комп'ютерної графіки і синтезаторів, забезпечення ефекту безпосередньої присутності глядача у відтворюваній події (стереоефекти, ефект dolby).
Объяснение:
а) по какому материку они путешествуют?
Ответ: Они путешествуют по Африке
б) какие географические объекты им встретятся на пути?
Ответ: Река Оранжевая, пустыня Калахари, Река Замбези, водопад Виктория, озеро Танганьика
в) какой климат ожидает туристов; каковы его особенности?
Ответ: В Кейптауне климат субтропический средиземноморский. Лето теплое, зима нехолодная, осадки выпадают зимой, много. Далее попадаем в тропический климат – жарко и сухо на протяжении года. Потом климат сменится на субэкваториальный – высокие температуры и много осадков, которые выпадают летом
г) какие опасности подстерегают туристов?
Ответ: высокие температуры могут привести к солнечному удару, тропические болезни, дикие звери, недостаток воды
д) какие народы там проживают; каковы их традиции?
Ответ: банту, бушмены и готтентоты. Традиции этих народов заключаются в сохранении древних способов добычи еды, быта, культуре
е) с какими достопримечательностями вы советуете познакомиться туристам; чем они знамениты:
1) национальный парк Крюгер, где в дикой природе проживают животные африканского континента;
2) заповедник Сентрал-Калахари, национальный заповедник;
3) водопад Виктория в Замбии на реке Замбези – один из наикрасивейших водопадов Земли;
4) гора Килиманджаро – наивысшая точка Африки (5895 метров)
5) национальный парк Серенгети – парк с большим количеством животных и птиц;
6) озеро Виктория – наибольшее озеро Африки