Объяснение:
Якось з міста Мурома, з села Карачарова відважний добрий молодець Ілля Муромець поїхав до Києва. Коли він уже добрався до Чернігова, то побачив, що місто обложили вороги. Ілля на своєму коні витоптав та виколов усіх ворогів. Тоді з міста вийшли люди і попросили героя стати їхнім воєводою. Ілля відмовився і попросив показати йому найпрямішу дорогу до Києва. Чернігівські жителі сказали, що прямою дорогою (а це 500 верст) ніхто не їде, бо там сидить Соловей-розбійник. Тому усі їздять кружним шляхом, який має 1000 верст.
Ілля не налякався, а поїхав прямою дорогою. Не доїжджаючи до чорного болота, до кривої берези, до страшної річки Смородини і хреста Левонидового, Ілля почув солов'їний свист і звірячий крик Соловея-розбійника. Ілля узяв свій лук, натяг тятиву і випустив стрілу в Солов'я-розбійника. Стріла влучила Солов'ю в праве око, і покотився той на сиру землю.
Ілля пристебнув розбійника до правого стремена булатного і повіз до його гнізда. У тому гнізді були три його дочки. Наймолодша побачила, що батька везе якийсь чоловік і наказала зятям Солов'їним, щоб бігли в поле і вбили того чоловіка.
Соловей-розбійник, Одихмантів син, сказав у полі зятям, щоб не вбивали Іллю, а покликали в гніздо, погодували і наділили камінням коштовним. Зяті закликали чоловіка до гнізда Солов'їного. Ілля не послухав їх і поїхав у Київ.Коли Ілля Муромець прибув до Володимира-князя і розповів, що приїхав прямою дорогою, той не міг повірити, адже всі знали, що від звуків Солов'я люди помирали. Князь вийшов у двір, щоб подивитися на Солов'я-розбійника і наказав йому засвистіти впівсвисту солов'їного і закричати впівкрику звіриного. Соловей-розбійник попросив дати йому вина, щоб набратися сил. Князь дав вина, і Соловей випив, а потім як засвище на весь голос по-солов'їному, як закричить по-звіриному, і зразу ж усі маківки на теремах покривилися, віконця розсипалися, люди у дворі замертво попадали, а Володимир-князь куничою шубою вкрився.
Ілля Муромець скочив на коня, вивіз Солов'я в чисте поле і відрубав йому голову. І став Ілля Муромець після цього першим богатирем київським.
Я считаю что человек произошол от обезьяны.
Чарльз Дарвин предположил что человек произошол от обезьяны, хотя Ч. Дарвин был верующим и верил в бога, но после того когда его дочь смертельно заболела, он стал молить бога о том чтоб его дочь поправилась но к сожалению его дочь умерла.
И он предположил что бога нет, не существует.
Свою концепцию Дарвин изложил в работе Происхождение видов путем естественного отбора» (1859 г.)Основу эволюционной теории Дарвина составляют три принципа: а) наследственности и изменчивости; б) борьбы за существование; в) естественного отбора. Изменчивость является неотъемлемым свойством всего живого.
Первым в районе и первым в Среднем Приобье в апреле 1961г. было открыто Мегионское месторождение, расположенное в долине реки Оби. Здесь, на острове Баграс, Новосибирское геологическое управление начало бурить скважину №1. Завершение бурения и испытание скважины проводилось уже Тюменским геологическим управлением. Первым был испытан пласт песчаника юрского возраста на глубине 2444м. Он давал чуть более 1т нефти в сутки. Только в 1965г. из юрского пласта были получены суточные притоки нефти более 50т.
Следующий объект был намечен на глубине 2358м. И опять неудача - дебит скважины составил всего 150л в сутки, еще меньше, чем в юрском пласте. По поводу дальнейших работ в скважине №1 возник спор. Наметилось два интересных объекта. Один в пласте БВ10, другой - в пласте БВ8. Первый объект по электрокаротажным диаграммам не представлял интереса: несколько мелких слоев песчаника, из которых в лучшем случае можно было получить столько же нефти, сколько в уже испытанных нижних объектах. Но из этих песчаников был поднят нефтенасыщенный керн. Было ли это естественное насыщение или по халатности после извлечения из скважины керн был обмыт соляркой - сейчас определить трудно. Второй объект - пласт - БВ8 - представляет собой хороший песчаник с высоким электрическим сопротивлением, характерным для нефтяных пластов. Но керна из него поднято не было.
Значение этого открытия не только в том, что оно было первым в Среднем Приобье и что оно положило конец разговорам о перспективности района, а главное в том, что это был первый фонтан в Западной Сибири. Ранее полученные фонтаны в Шаиме давали только повод для предположений о перспективах.