М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
kravcukpolap08qwd
kravcukpolap08qwd
20.04.2021 01:08 •  Экономика

Вариант 10.

1.

функция спроса на карамель представлена уравнением qd = 400 - 5р, а функция

предложения - qs = 80 + 3р, где q - количество товаро (кг), р - его цена (руб. ).

1) определите параметры равновесия на рынке карамели.

2) оцените ситуацию на рынке, если государство зафиксирует цену на уровне 55

рублей за один килограмм карамели.

3) отразите решение на графике.

4) допустим, государство ввело дотацию в размере 20 рублей за килограмм карамели. дотацию получает продавец. определите равновесную цену и равновесный объем продаж карамели после введения дотации.

5) рассчитайте, насколько изменится выигрыш покупателя после введения дотации летом из-за засухи в бразилии был отмечен неурожай кофейных

возрасти
зерен. вследствие этого цены на кофе могут возрасти на 45% по сравнению с годом. при этом прогнозируют, что спрос на кофеварки упадет с 200 тыс. штук до 160 тыс. штук.

1) рассчитайте коэффициент перекрестной эластичности спроса на кофеварки.

установите характер взаимосвязи кофе и кофеварок.

2) рассчитайте коэффициент перекрестной эластичности спроса на чай, если в этом году ожидается рост спроса на чай на 35%. установите характер взаимосвязи кофе и чая.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
konfetkaa2004
konfetkaa2004
20.04.2021
Что нового ты узнал, изучив проблему обмена? Сформулируй и запиши кратко главные выводы.
1.Позволяет экономить налоги, а также осуществлять нелегальные операции.
2. Денежные средства нестабильны и не выполняют своих функций. Поэтому временно компании переходят к бартерным сделкам, так как товар более надежен, чем деньги.
3. Широкое распространение получили мошеннические операции с использованием бартера: завышаются издержки в производстве с целью получения экономии на налогах с прибыли.
4. Бартерные операции проводятся не через банки, и контролировать их объемы, цены и цепочки исполнительными органами становится практически невозможным.
5. Известны рынки, для которых бартерный обмена наиболее естественен: это рынки коллекционных товаров, жилья, интеллектуальной собственности. Для них использование денег в качестве промежуточного средства совершения обменов нерационально, т.к. денежная прибыль не является целью рыночных агентов и риск убытков велик.

После обсуждения запиши дополнительно то, что показалось тебе важным, интересным в этой теме.
Данные проблемы можно решить, предусмотрев систему мер защиты и оперативных санкций, направленных на обеспечение реального исполнения контракта после нарушения отдельных его условий. В самом договоре можно предусмотреть одновременность поставок: если один из партнеров не готов поставить свои товары в установленный срок, то другая сторона вправе задержать свою поставку. В случае, если задержка в поставке с одной стороны превышает определенный срок, то другой контрагент освобождается от своей обязанности осуществить встречную поставку, т.е. бартерный контракт прекращает свое существование.
4,4(44 оценок)
Ответ:
UlianaUhanova
UlianaUhanova
20.04.2021

Державне регулювання ринкової економіки - це вплив держави на відтворювальні процеси в економіці за до прямого інвестування, правових та економічних важелів з метою орієнтації господарських суб'єктів і окремих громадян на досягнення цілей і пріоритетів державної соціально-економічної політики. Держава може виконувати свої функції впливу на економіку прямо (через фінансування розвитку державного сектора, науки, культури, освіти, соціального захисту населення), або непрямо (через систему правових та економічних регуляторів), надаючи їм можливість орієнтувати діяльність господарських суб'єктів в потрібному напрямку. За до правових регуляторів держава встановлює "правила гри" на ринку, а через систему економічних регуляторів - цілеспрямовано "налагоджує" ринковий механізм, щоб на його основі стимулювати або стримувати ділову активність у раціональних рамках.

Роль і сутність характеристики системи координування економіки визначають функції держави. Умовно всю багатогранну й різноспрямовану сукупність функцій державних органів можна умовно подати двома групами.

Перша група охоплює функції, що забезпечують функціонування ринкової системи в державі. Сюди варто віднести створені й підтримані правовою базою функції (захист прав і власності, законодавче регулювання взаємовідносин між споживачами, виробниками, найманими працівниками, підтримка громадського порядку, захист конкуренції тощо). Тут держава визначає певні правила "ринкової міри" і забезпечує їх дотримання.

Друга група функцій державних органів пов'язана з розвитком і перспективним станом економічної системи. Вона охоплює заходи, спрямовані на стабілізацію економічних процесів і забезпечення економічного зростання, соціальної справедливості.

інфляційних процесів, інфраструктури тощо. З усієї сукупності функцій держави виділимо найважливіші.

Найважливішою функцією державних органів є цільова функція, що передбачає постановку конкретних цілей у галузі економічного й соціального розвитку держави й визначення терміну їх реалізації. Цільова функція містить у собі низку цілей, поєднаних у єдину систему, що має певну ієрархічну структуру. Формування цільової функції є вельми складним процесом, що пов'язаний із виробленням стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку, прийняттям відповідних рішень і виробленням механізму їх реалізації. Накреслюючи цільові функції, держава бере на себе не тільки те, що непідвладне ринковій системі. Найважливішим напрямом реалізації цільової функції є визначення пріоритетів економічного розвитку, підтримка конкурентного середовища тощо.

Стратегічною довготерміновою метою державного управління економікою перехідного періоду є підвищення добробуту її населення на основі створення й розвитку в межах унітарної держави соціально орієнтованої моделі економіки ринкового типу.

Спрямівну і координаційну функції забезпечують вибір шляхів досягнення поставлених цілей, збалансованість найважливіших економічних пропорцій та узгодження суперечливих взаємозв'язків суспільного поділу праці.

Стимуляційна функція пов'язана з активізацією рушійних сил розвитку суспільства. Вона реалізовується через систему різноманітних пільг (субсидій, дотацій, податків тощо), за до яких державні органи забезпечують просування економіки в заданому напрямі.

Контрольна функція припускає контроль з боку державних органів за дотриманням господарськими суб'єктами економічних і правових норм у процесі їхньої господарської діяльності. Найголовнішою складовою частиною контрольної функції є контроль за дотриманням найважливіших параметрів соціально-економічного розвитку держави. Державний контроль здійснюють через відповідні контрольні органи, а також через органи управління різного рівня.

В умовах реформування економіки особливе місце варто відвести такій функції держави як захист економічного порядку. Вона є опорною будь-якої господарської системи, але особливе значення має для ринкової економіки, що за своєю суттю базується на взаємовигідних угодах рівноправних партнерів, які мають свободу вибору.

Розглядаючи функції держави в регулюванні економіки, варто виокремити важливий аспект його діяльності - функціонування державної власності, тобто державний сектор економіки, що є основою реалізації функції держави.

Объяснение:

4,8(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Экономика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ