М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
leha262006
leha262006
15.02.2020 07:20 •  Экономика

Какие из перечисленных операций коммерческого банка относятся к активным, а какие к пассивным операциям? 1. корреспондентский счет кредитной организации в Центральном банке РФ;
2. субординированный кредит, полученный банком;
3. облигации Банка России;
4. прибыль текущего и годов
5. выпущенные коммерческим банком сберегательные сертификаты
6. чистые вложения в ценные бумаги для перепродажи
7. ссудная и приравненная к ней задолженность по кредитам физических лиц
8. эмиссия привилегированных акций, формирующих уставный капитал кредитной организации;
9. фонды банка (резервный и др.).
10. проценты начисленные по депозитным счетам физических лиц
11. основные средства и нематериальные активы кредитной организации
12. долго вложения кредитной организации в ценные бумаги и доли;
13. эмиссия обыкновенных акций, формирующих уставный капитал кредитной организации;
14. доли, внесенные участниками на формирование уставного капитала;
15. эмиссионный доход;
16. полученный межбанковский кредит;
17. межбанковский кредит, предоставленный другому банку;
18. облигации ПАО «Газпром»;
19. депозит Банка России;
20. кредиты, выданные юридическим лицам;
21. расчетные счета индивидуальных предпринимателей;
22. текущие счета общественных организаций и благотворительных фондов.
23. депозитные сертификаты, выпущенные для юридических лиц;
24. карточные счета физических лиц;
25. покупка акций ПАО «Нефть-Пром»
очень

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Grebeshe
Grebeshe
15.02.2020

Державне регулювання ринкової економіки - це вплив держави на відтворювальні процеси в економіці за до прямого інвестування, правових та економічних важелів з метою орієнтації господарських суб'єктів і окремих громадян на досягнення цілей і пріоритетів державної соціально-економічної політики. Держава може виконувати свої функції впливу на економіку прямо (через фінансування розвитку державного сектора, науки, культури, освіти, соціального захисту населення), або непрямо (через систему правових та економічних регуляторів), надаючи їм можливість орієнтувати діяльність господарських суб'єктів в потрібному напрямку. За до правових регуляторів держава встановлює "правила гри" на ринку, а через систему економічних регуляторів - цілеспрямовано "налагоджує" ринковий механізм, щоб на його основі стимулювати або стримувати ділову активність у раціональних рамках.

Роль і сутність характеристики системи координування економіки визначають функції держави. Умовно всю багатогранну й різноспрямовану сукупність функцій державних органів можна умовно подати двома групами.

Перша група охоплює функції, що забезпечують функціонування ринкової системи в державі. Сюди варто віднести створені й підтримані правовою базою функції (захист прав і власності, законодавче регулювання взаємовідносин між споживачами, виробниками, найманими працівниками, підтримка громадського порядку, захист конкуренції тощо). Тут держава визначає певні правила "ринкової міри" і забезпечує їх дотримання.

Друга група функцій державних органів пов'язана з розвитком і перспективним станом економічної системи. Вона охоплює заходи, спрямовані на стабілізацію економічних процесів і забезпечення економічного зростання, соціальної справедливості.

інфляційних процесів, інфраструктури тощо. З усієї сукупності функцій держави виділимо найважливіші.

Найважливішою функцією державних органів є цільова функція, що передбачає постановку конкретних цілей у галузі економічного й соціального розвитку держави й визначення терміну їх реалізації. Цільова функція містить у собі низку цілей, поєднаних у єдину систему, що має певну ієрархічну структуру. Формування цільової функції є вельми складним процесом, що пов'язаний із виробленням стратегічних напрямків соціально-економічного розвитку, прийняттям відповідних рішень і виробленням механізму їх реалізації. Накреслюючи цільові функції, держава бере на себе не тільки те, що непідвладне ринковій системі. Найважливішим напрямом реалізації цільової функції є визначення пріоритетів економічного розвитку, підтримка конкурентного середовища тощо.

Стратегічною довготерміновою метою державного управління економікою перехідного періоду є підвищення добробуту її населення на основі створення й розвитку в межах унітарної держави соціально орієнтованої моделі економіки ринкового типу.

Спрямівну і координаційну функції забезпечують вибір шляхів досягнення поставлених цілей, збалансованість найважливіших економічних пропорцій та узгодження суперечливих взаємозв'язків суспільного поділу праці.

Стимуляційна функція пов'язана з активізацією рушійних сил розвитку суспільства. Вона реалізовується через систему різноманітних пільг (субсидій, дотацій, податків тощо), за до яких державні органи забезпечують просування економіки в заданому напрямі.

Контрольна функція припускає контроль з боку державних органів за дотриманням господарськими суб'єктами економічних і правових норм у процесі їхньої господарської діяльності. Найголовнішою складовою частиною контрольної функції є контроль за дотриманням найважливіших параметрів соціально-економічного розвитку держави. Державний контроль здійснюють через відповідні контрольні органи, а також через органи управління різного рівня.

В умовах реформування економіки особливе місце варто відвести такій функції держави як захист економічного порядку. Вона є опорною будь-якої господарської системи, але особливе значення має для ринкової економіки, що за своєю суттю базується на взаємовигідних угодах рівноправних партнерів, які мають свободу вибору.

Розглядаючи функції держави в регулюванні економіки, варто виокремити важливий аспект його діяльності - функціонування державної власності, тобто державний сектор економіки, що є основою реалізації функції держави.

Объяснение:

4,6(52 оценок)
Ответ:
gax17003
gax17003
15.02.2020
1)Всегда нужно с уважением относится к партнёрам и всегда выносить выгоду для обоих компаний. Ведь чем больше деловых партнёров - тем больше амбиций и путей бизнеса.

2) За распространение рекламы первым делом отвечают потребители. С плохими отзывами клиентов явно не будет. Уважение и хорошее отношение сильно влияет на клиентов, соответственно им захочется рассказать про это знакомым.

3) Неуважение к работникам приведёт к упадку из количества. Что плохо скажется на бизнесе. Так же из-за безответственности может сократится прибыль и соответственно зарплата. Плохое уважение и маленькая зарплата. Делаем выводы.

4) Бизнес который берёт на себя непосредственно гос обязанности скорее всего будет прибыльным. Хорошая репутация - залог процветания компаний.

5) Тоже могу сказать и про общество. Репутация друзья, репутация. Безответственное отношение приведёт лишь к упадку из-за того же негативного влияния.
4,8(40 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Экономика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ