Покозачення — соціальний процес переважно самовільного набуття козацьких прав представниками інших соціальних груп і верств українського соціуму, що наприкінці 16 — у 18 ст. становив одну із провідних тенденцій соціального розвитку. Участь у процесі П. могли брати як представники провідної соціальної верстви — шляхти, котрі в такий б долучалися до військової організації козацтва українського й отримували можливість реалізувати себе у військовій сфері, так і соціальні низи — селяни та міщани, для котрих П., крім військової складової, несло в собі можливість підвищити свій соціальний статус, позбутися залежності від дідича чи міської корпорації.
З кінця 16 ст. процеси П. охоплювали переважно Київщину та Брацлавщину, на малозаселені терени яких стікалися втікачі з інших українських земель. У часи загострення соціальних суперечностей, трансформації їх у відкриті форми збройної боротьби процеси П. перекинулися на Подільське воєводство і Волинське воєводство та, навіть, отримали наслідування на теренах Руського воєводства і на землях південної Білорусі.
пуля обладает кинетической (так как при выстрели возгорается порох и появляеться энергия )
Луна обладает кинетической энергией, так как движется.А также потенциальной, потому что взаимодействует и с Землей ( притягивается) и с Солнцем( притягивется) , величина этой энергии будет разной, зависящей от того с каким небесным телом рассматривается взаимодействие.Кинетических энергий тоже будет не одна: кин.энергия движения вокруг своей оси, вокруг Земли, вокруг Солнца, центра нашей галактики и т.д.
Правы оба и в расчётах не ошибётся никто из них.
Фактически нас всегда интересует только РАЗНОСТЬ потенциалов, как работа сил поля.
Поэтому потенциал определяется с точностью до постоянной.
на рис.2
Объяснение:
диод включен в обратном направлении, практически заперт