М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alkozlovtzeva
alkozlovtzeva
17.03.2021 14:00 •  Физика

Автобус движется со скоростью 106 км/ч на каком расстоянии от остановки водитель должен начать тормозить если для удобства пассажиров ускорение не должно привыкать 3.2 м/с

👇
Открыть все ответы
Ответ:

У. Гейзенберг


Мабуть, гаразд загального припущення можна сказати, що історично людського мислення найбільш плідними часто виявлялися ті напрями, де зустрічалися два різних мислення. Ці різн мислення, очевидно, мають коріння у різних галузях людської культури чи різних часи, в різної культурної середовищі чи різних релігійних традиціях. Якщо справді зустрічаються, коли з крайнього заходу вони так співвідносяться друг з одним, що ними встановлюється взаємодія, можна сподіватися, що будуть нові й цікаві відкриття. Атомна фізика, що є частиною сучасного природознавства, добулася час на різні ділянки культури. Вона вивчається у Європі й у західні країни, де належить до природничо-науковому та програмах технічної діяльності, яка була задовго аж до створення квантової механіки, але він вивчається і Далекому Сході у країнах, як Японія, Китаю і Індія, зі своїми надзвичайно своєрідними культурними традиціями, у Росії, де вже близько сорока років перевіряється новий б мислення, пов'язаної і з особливостями європейського наукового розвитку ХІХ століття, і із цілком самостійними традиціями Росії. Звісно, наступне розгляд немає за мету пророцтво результатів зустрічі між ідеями сучасної фізики та традиційними ідеями. Проте, певне, можна вказати пункти, у яких взаємодія між різними ідеями може відбутися.

4,5(15 оценок)
Ответ:
vanyastal2015
vanyastal2015
17.03.2021

Коэффицие́нт мо́щности — безразмерная физическая величина, характеризующая потребителя переменного электрического тока с точки зрения наличия в нагрузке реактивной составляющей и мощности искажения (собирательное название — неактивная мощность). Следует отличать понятие «коэффициент мощности» от понятия «косинус фи», который равен косинусу сдвига фазы переменного тока, протекающего через нагрузку, относительно приложенного к ней напряжения. Второе понятие используют в случае синусоидальных тока и напряжения, и только в этом случае оба понятия эквивалентны.

Объяснение:

НАДЕЮС ПАМАГЛА

4,5(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ