М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
vugarjalilovp0ci9p
vugarjalilovp0ci9p
21.01.2022 06:02 •  Физика

Аквалангіст плаває в морі на глибині 16м.Визначте силу тиску води на грудну клітку аквалангіста, якщо її площа становить 700 см^?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
PSerega11111111
PSerega11111111
21.01.2022
Прискорення вільного падіння (позначення g) — прискорення, яке отримує тіло, рухаючись під впливом сили тяжіння Землі. Воно однакове для всіх тіл, залежить від географічноїшироти місцезнаходження тіла, його висоти підняття над рівнем моря та інших факторів.Прискорення вільного падіння не залежить від маси тіл, але сильно змінюється в залежності від маси самої планети (і навіть від положення на ній, від полюса до екватора), див. таблицю значень g для інших небесних тіл.Для проведення розрахунків, згідно з рішенням[1] третьої Генеральної конференції з мір та ваг у 1901 році, було приняте стандартне значення прискорення вільного падінняg = 9,80665 м/с2.Прискорення вільного падіння також використовується як позасистемна одиниця виміру прискорення.
Прискорення вільного падіння на Землі[ред. • ред. код]Прискорення вільного падіння не однакове скрізь на Землі. Стандартне значення приблизно відповідає прискоренню падіння тіла на широті 45° і на висоті рівня моря. Відхилення від стандартної величини обумовлено низкою причин:Обертанням Землі. Внаслідок обертання Землі, за рахунок дії доцентрової сили, прискорення вільного падіння тіла на полюсах вище, ніж на екваторі.Формою Землі. Земля не ідеальна сфера, а має сплюснуту на полюсах форму.Висотою над рівнем моря.Неоднорідністю Землі.
4,4(52 оценок)
Ответ:
sasha23z
sasha23z
21.01.2022

1) При уменьшении ее скорости до значения меньше первой космической для Луны, она начнет падать по спирали на Землю.

2)
потому что закон всемирного тяготения справедлив для любых тел, а тела космические (планет) отнюдь не исключение. Почему наглядно? потому что сила тяготения зависит от массы, а массы планет огромны Ф = ГМм/Р^2 где Ф-сила, Г - коэффицент пропорциональности М-масса одного тела, м - масса другого тела, Р^2 - расстояние между телами в квадрате

3)
Расстояние уменьшилось в 2 раза. Сила притяжения тел обратно пропорциональна квадрату расстояния между ними. Т.е. чем больше расстояние, тем меньше сила притяжения и чем больше сила притяжения, тем меньше расстояние. Таким образом, увеличивая силу притяжения на 4, мы уменьшаем и расстояние между ними на 4. Из под корня извлекать умеешь)

4) С запада на восток - по направлению вращения планеты, так немного выше начальная скорость.

По словам эксперта, чем дальше от экватора расположен космодром, тем в меньшей степени может быть использован эффект от вращения Земли.

4,6(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ