М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anya374
anya374
12.12.2022 12:18 •  Физика

Задание N 4*, Самостоятельная работа «Явления при
Заполните таблицу (укажите соответствующие цифры
Электри-
звуко-
Химиче
ские
Механи-
ческие
Магнит
NNe
Свето
Bote
1. Космическая ракета стартует с Земли.
2. Ржавление железа.
3. Водопад в горах.
4. Янтарные бусы, потертые о мех, притягивают пух и ворот
5. Человеческая речь, пение птиц, шелест листвы.
6. Гинение опавших листьев.
7. Летучие мыши и дельфины используют эхолокацию.
8. Замерзание водоема.
9. Радуга на небе.
10. Кошка бесшумно подкрадывается к мыши.
11. Солнечный зайчик.
12. Железные гвозди, кнопки и скрепки притягиваются к магн
13. Нагревание и кипение воды в чайнике.
14. Звонок будильника, шум прибоя, раскаты грома.
15. Стрелка компаса располагается так, что один ее конец показы
на Северный, а другой — на Южный полюс Земли.
16. Ложка выглядит сломанной» в стакане воды.
17. Скорость движения молекул при нагревании тела увеличивается
18. Поверхность черного цвета поглощает солнечные лучи,
19. При охлаждении водяной пар конденсируется и образует облака,
20. Эхо в горах.
Rum
T​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Djessika24
Djessika24
12.12.2022

 Плавання суден. Повітроплавання.

 

Судна, які плавають по річках, озерах, морях і океанах, збудовано з різних матеріалів неоднакової густини. Корпус суден звичайно виготовляють із сталевих листів. Усі внутрішні кріплення, що надають суднам міцності, теж ви­готовляють з металів. Побудова суден потребує десятків інших матеріалів, що мають порівняно з водою як більшу, так і меншу густину. Завдяки ж чому судна тримаються на воді, беруть на борт і перевозять великі вантажі?

Тіло витіс­няє своєю підводною частиною стільки води, що вага цієї води дорівнює вазі тіла в повітрі. Це справедливо й для будь-якого судна.

 

 Вага води, яку витісняє підводна час­тина судна, дорівнює вазі судна з вантажем у повітрі  силі тяжіння, що діє на судно з вантажем.

 

Глибину, на яку судно занурюється у воду, називають осадкою. Найбільша допустима осадка позначена на кор­пусі судна червоною лінією, яку називають ватерлінією (від голландського слова ватер — вода).

  

 

Вага витісненої судном води при зануренні до ватерлінії, що дорівнює силі тяжіння, яка діє на судно з вантажем, на­зивається водотоннажністю судна.

Якщо від водотоннажності відняти вагу самого судна, то дістанемо вантажність цього судна. Вантажність показує вагу вантажу, який перевозить судно.

З давніх-давен люди мріяли про можливість літати над хмарами, плавати в повітряному океані, як вони плавали морем.

Для повітроплавання використовували повітряні кулі. Щоб куля піднімалася у повітрі, її треба наповнити газом, який має густину меншу, ніж густина повітря.

Це може бути, наприклад; водень, гелій ,або нагріте по­вітря. Перші повітряні кулі наповнювали  нагрітим повітрям; застосовують такі кулі й тепер у наукових експедиціях, для фотографування поверхні землі і моря, скупчення тварин. Зручні вони тим, що температуру повітря в них, а отже, і виштовхувальну силу можна регулювати за до га­зового пальника, розміщеного під отвором у нижній частині кулі. Можна підібрати таку температуру, при якій вага кулі і кабіни дорівнюватиме виштовхувальній силі, тоді куля зависає в повітрі і з неї легко проводити .

Повітряна куля не тільки сама піднімається в повітрі, а й може підняти деякий вантаж: оболонку кулі, кабіну, лю­дей і прилади. Набагато простіше здійснювати підйом і спуск кулі, яку заповнено гарячим повітрям. Щоб куля піднялася вище, досить сильніше нагріти повітря в ній, збільшивши полум'я пальника. При зменшенні полум'я температура повітря в кулі знижується, і куля опускається.

Під час піднімання кулі вгору архімедова сила, яка діє на неї, зменшується, оскільки густина повітря верхніх шарів атмосфери менша, ніж біля поверхні Землі. Щоб піднятися вище, з кулі скидають спеціально взятий з цією метою ба­ласт (висипають пісок з мішків) і цим полегшують кулю. Врешті-решт вона досягає своєї граничної висоти підняття. Для опускання кулі з її оболонки за до спеціально­го клапана випускають частину газу.

 

Для дослідження верхніх шарів атмосфери в різних пунк­тах країни щодня запускають невеликі, діаметром 1 —2 м, повітряні кулі-зонди. Вони піднімаються на висоту 35 — 40 км. Такі кулі оснащують дуже легкими приладами, які шлють по радіо сигнали про висоту польоту, тиск, температуру і вологість повітря. За напрямом і швидкістю польоту кулі можна судити про напрям і силу вітру на різних висотах. Відомості, які дістають за до таких куль-зондів, дуже важливі для передбачення погоди.

 

Объяснение:

Очень интересный проект, на физику, на такую тему то - что надо) Не за что )

4,4(23 оценок)
Ответ:
tatu261
tatu261
12.12.2022

Сила тяжести увеличится в два раза Ft= mg, где Ft- сила тяжести, m – масса тела, g – ускорение свободного падения, константа, и равна 9,8 м/с

C ускорением свободного падения, ничего не произойдёт, так как данная величина (в вакууме) не зависит от массы тела.

Что касается времени, то с ним также ничего не произойдёт. V=gt , следовательно t=v/g.

В условиях идеального падения, падающие с одинаковой высоты тела, достигают поверхности Земли, обладая одинаковыми скоростями и затрачивая на падение одинаковое время.

4,8(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ