a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиРазложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Параллельное соединение в электротехнике, соединение двухполюсников (обычно или потребителей, или источников электроэнергии) , при котором на их зажимах действует одно и то же напряжение. Параллельное соединение — основной подключения потребителей электроэнергии
при Параллельном соединение включение или выключение отдельных потребителей практически не влияет на работу остальных (при достаточной мощности источника) . Токи в параллельно соединённых нагрузках (не содержащих источников эдс) обратно пропорциональны их сопротивлениям; общий ток Параллельное соединение равен сумме токов всех ветвей — алгебраической (при постоянном токе) или векторной (при переменном токе) . Параллельное соединение источников электроэнергии, например генераторов на электростанции, применяют тогда, когда мощность одного источника недостаточна для питания всех нагрузок (см. также Электрическая цепь).
a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиРазложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?