М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anyutra
anyutra
22.12.2022 19:39 •  Физика

Яку роботу виконав струм під час електролізу, якщо на катоді виділолось 11 грам срібла при напрузі на електродах 100 В?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
VaryaStar55
VaryaStar55
22.12.2022
А) Неправда (показатель преломления среды явно зависит только от среды). Однако показатель преломления может зависеть от направления распространения света, что, если захотеть, можно сказать "зависит от угла", но здесь, скорее всего, имеется в виду не это.
б) Правда. (если опечатка дольше = больше)
в) Неправда, сила обратно пропорциональна квадрату расстояния. А вот энергия как раз обратно пропорциональна расстоянию.
г) Правда (и как раз, так же как и гравитационные, обратно пропорционально квадрату расстояния)
4,4(71 оценок)
Ответ:
Djessika24
Djessika24
22.12.2022

 Плавання суден. Повітроплавання.

 

Судна, які плавають по річках, озерах, морях і океанах, збудовано з різних матеріалів неоднакової густини. Корпус суден звичайно виготовляють із сталевих листів. Усі внутрішні кріплення, що надають суднам міцності, теж ви­готовляють з металів. Побудова суден потребує десятків інших матеріалів, що мають порівняно з водою як більшу, так і меншу густину. Завдяки ж чому судна тримаються на воді, беруть на борт і перевозять великі вантажі?

Тіло витіс­няє своєю підводною частиною стільки води, що вага цієї води дорівнює вазі тіла в повітрі. Це справедливо й для будь-якого судна.

 

 Вага води, яку витісняє підводна час­тина судна, дорівнює вазі судна з вантажем у повітрі  силі тяжіння, що діє на судно з вантажем.

 

Глибину, на яку судно занурюється у воду, називають осадкою. Найбільша допустима осадка позначена на кор­пусі судна червоною лінією, яку називають ватерлінією (від голландського слова ватер — вода).

  

 

Вага витісненої судном води при зануренні до ватерлінії, що дорівнює силі тяжіння, яка діє на судно з вантажем, на­зивається водотоннажністю судна.

Якщо від водотоннажності відняти вагу самого судна, то дістанемо вантажність цього судна. Вантажність показує вагу вантажу, який перевозить судно.

З давніх-давен люди мріяли про можливість літати над хмарами, плавати в повітряному океані, як вони плавали морем.

Для повітроплавання використовували повітряні кулі. Щоб куля піднімалася у повітрі, її треба наповнити газом, який має густину меншу, ніж густина повітря.

Це може бути, наприклад; водень, гелій ,або нагріте по­вітря. Перші повітряні кулі наповнювали  нагрітим повітрям; застосовують такі кулі й тепер у наукових експедиціях, для фотографування поверхні землі і моря, скупчення тварин. Зручні вони тим, що температуру повітря в них, а отже, і виштовхувальну силу можна регулювати за до га­зового пальника, розміщеного під отвором у нижній частині кулі. Можна підібрати таку температуру, при якій вага кулі і кабіни дорівнюватиме виштовхувальній силі, тоді куля зависає в повітрі і з неї легко проводити .

Повітряна куля не тільки сама піднімається в повітрі, а й може підняти деякий вантаж: оболонку кулі, кабіну, лю­дей і прилади. Набагато простіше здійснювати підйом і спуск кулі, яку заповнено гарячим повітрям. Щоб куля піднялася вище, досить сильніше нагріти повітря в ній, збільшивши полум'я пальника. При зменшенні полум'я температура повітря в кулі знижується, і куля опускається.

Під час піднімання кулі вгору архімедова сила, яка діє на неї, зменшується, оскільки густина повітря верхніх шарів атмосфери менша, ніж біля поверхні Землі. Щоб піднятися вище, з кулі скидають спеціально взятий з цією метою ба­ласт (висипають пісок з мішків) і цим полегшують кулю. Врешті-решт вона досягає своєї граничної висоти підняття. Для опускання кулі з її оболонки за до спеціально­го клапана випускають частину газу.

 

Для дослідження верхніх шарів атмосфери в різних пунк­тах країни щодня запускають невеликі, діаметром 1 —2 м, повітряні кулі-зонди. Вони піднімаються на висоту 35 — 40 км. Такі кулі оснащують дуже легкими приладами, які шлють по радіо сигнали про висоту польоту, тиск, температуру і вологість повітря. За напрямом і швидкістю польоту кулі можна судити про напрям і силу вітру на різних висотах. Відомості, які дістають за до таких куль-зондів, дуже важливі для передбачення погоди.

 

Объяснение:

Очень интересный проект, на физику, на такую тему то - что надо) Не за что )

4,4(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ