М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
taotourp00p0i
taotourp00p0i
19.06.2021 22:44 •  Физика

Газовий термометр складається з кулі та припаяної до нього горизонтальної скляної трубки. Капелька ртуті, вміщена в трубку, відокремлює об'єм кулі від зовнішнього простору. Площа S поперечного перерізу трубки дорівнює 0,1 см2 . При температурі T1 = 273 К крапелька перебувала на відстані l1 = 30 см від поверхні кулі, при температурі Т2 = 278 К - на відстані l2 = 50 см. Знайти місткість V кулі.

👇
Открыть все ответы
Ответ:
TRЮM
TRЮM
19.06.2021

Його дослідження стосуються електричних розрядів у газах, молекулярної фізики та електротехніки змінних струмів. Працював над питаннями особливостей катодних променів та променів, які пізніше дістали назву рентгенівських. Автор близько 50 наукових праць українською, німецькою та англійською мовами. Видатний український фізик і електротехнік Іван Пулюй був також дійсним і почесним членом Наукового Товариства імені Т. Шевченка, належав до когорти вчених світової слави, що формували науковий світ ХХ століття. Своєю науковою і технічною діяльністю він заслужив широке міжнародне визнання. Але до недавнього часу залишався майже невідомим в Україні, на рідній Батьківщині, для кращого майбутнього якої невтомно працював впродовж усього життя.

4,8(29 оценок)
Ответ:
Заряды там (в трущихся телах) уже были изначально. Все тела состоят из атомов, которые состоят из заряженных частиц (протоны в ядрах и электроны в оболочках). В каждом атоме количество положительных и отрицательных зарядов одинаково, поэтому в целом атом нейтрален (сумма всех зарядов равна нулю). 
При трении часть электронов одного тела переносится на другое. Получается, что с одного тела ушло некоторое количество отрицательно заряженных электронов, при этом в нём осталось столько-же положительно заряженных ядер атомов. И их количество всегда равно.
Если привести аналогию для лучшего понимания, то можно сказать и так: сколько морковок ты из грядки вытащил, столько там отверстий осталось. Ни больше, ни меньше.
4,6(10 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ