На перший погляд здається, що з'єднання дротів не відноситься до складних технічних питань – особливо, на тлі проектування електропроводки у цілому. Проте, часи, коли єдиною методикою було банальне скручування провідників, давно минули. Зараз є набагато більш безпечні та надійн з'єднати жили між собою. Крім того, навіть у ПУЕ відображено, що зараз скручувати дроти вже недозволено.
Разом з тим, традиція робити скручування живе й до сих пір. Настанови ПУЕ не те щоб злісно ігноруються – скоріше, працює традиційність мислення майстрів. У переважній більшості квартир, де проводка не змінювалася за останні п'ять-десять років, провідники напевне скручені, а у повністю радянських квартирах – й поготів. Так облаштовані розетки та вимикачі, підведене живлення до дверного дзвінку та освітлювальних приладів. Багато майстрів продовжують сперечатися між собою щодо надійності та якості з'єднання при високій майстерності виконання скрутки та порівнюють результати власних вимірів. Серед поширених думок домінує положення про те, що падіння напруги на скрутці, спайці, клемнику та цілісному відрізку дрітника разюче відрізняється. Сьогодні ми пропонуємо Вам поглянути на справжню сутність речей та розібратися у поставлених питаннях.
Объяснение:
необходимо нагреть до температуры плавления и расплавить массу парафина объем которого равен объему фигурки, на это требуется количество теплоты q1=po1vc1(40-20)+po1l, где ро1 - плотность парафина, v - объем фигурки, с1 - теплоемкость парафина и l его удельная теплота плавления. это тепло берем от фигурки при ее остывании от х градусов до 40, оно равно q2=po2vc2(x-40), где ро2 - протность олова, с2 его теплоемкость. приравняем q1 и q2 и решим уравнение. ответ х=104град.
ps. я думаю, не на сообразительность, а на уравнение теплового .
Тело массой м1 = 2т = 2000кг движется со скоростью v1 = 72км/час = 20м/с.
Его импульс м1·v1 =2000·20 = 40 000 кг·м/с.
Тело массой м2 = 500г = 0,5кг движется со скоростью v1 = 10км/час = 25/9 м/с.
Его импульс м2·v2 =0,5· 25/9 = 25/18 кг·м/с ≈ 1,39 кг·м/с