Расстояние — это длина от одного пункта до другого.
Например: расстояние от дома до школы 3 км, от Москвы до Петербурга 705 км.
Расстояние обозначается латинской буквой S.
Единицы расстояния чаще всего выражаются в метрах (м), километрах (км).
Формула пути
Чтобы найти расстояние, нужно умножить скорость на время движения:
S = V * T
Скорость
Двигаться со скоростью черепахи — значит медленно, а со скоростью света — значит очень быстро. Сейчас узнаем, как пишется скорость в математике и как ее найти по формуле.
Скорость определяет путь, который преодолеет объект за единицу времени. Скорость обозначается латинской буквой v.
Проще говоря, скоростью называют расстояние, пройденное телом за единицу времени.
Впервые формулу скорости проходят на математике в 5 классе. Сейчас мы ее сформулируем и покажем, как ее использовать.
Формула скорости
Чтобы найти скорость, нужно разделить путь на время:
V = S/T
Показатели скорости чаще всего выражаются в м/сек; км/час.
Скорость сближения — это расстояние, которое два объекта навстречу друг другу за единицу времени. Чтобы найти скорость сближения, нужно сложить скорости объектов.
Скорость удаления — это расстояние, которое увеличивается за единицу времени между двумя объектами, которые движутся в противоположных направлениях.
Чтобы найти скорость удаления, нужно сложить скорости объектов.
Чтобы найти скорость удаления при движении в одном направлении, нужно из большей скорости вычесть меньшую скорость.
Время
Время — самое дорогое, что у нас есть. Но кроме философии, у времени есть важная роль и в математике.
Время — это продолжительность каких-то действий, событий.
Например: от метро до дома — 10 минут, от дома до дачи — 2 часа.
Время движения обозначается латинской буквой t.
Единицами времени могут быть секунды, минуты, часы.
Формула времени
Чтобы найти время, нужно разделить расстояние на скорость:
T = S/V
Объяснение: если правильно поставте лучшим
Или поставте
Лазери. У більшості людей з цим словом асоціюється щось фантастичне, «Зоряні війни», джедаї з лазерними мечами та багато іншого. Тим часом лазери вже давно увійшли в наше життя і міцно закріпилися в сучасній науці, сьогодні вам пропонуємо невелику статтю про лазери та їх застосування в науковій (і не тільки) роботі.
Пучок світла від лазера високомонохроматичний. Тому його можна модулювати і тим самим передавати певну інформацію. Модуляція ця може здійснюватися в самому лазері, наприклад, зміною потужності лампи. Модулювати світлову хвилю можна мовою, телевізійними сигналами, тощо. Зважаючи на дуже високу частоту несучої світлової хвилі ємність каналу зв’язку зростає в багато тисяч разів порівняно з існуючою. Гостра спрямованість світлового пучка дозволяє використовувати його для зв’язку.
Висока спрямованість і потужність світлового пучка дозволяють використовувати його для передачі енергії. На вхідному кінці лінії передачі енергія електричного струму перетворюється на енергію високочастотного електромагнітного поля. У межах земної атмосфери, щоб зменшити розсіювання енергії, світло можна передавати по світлопроводах. На приймальному кінці лінії встановлюється або зворотній перетворювач енергії світла в енергію струму, або квантовий підсилювач – ретранслятор енергії.
Квантові підсилювачі використовуються для посилення дуже слабких світлових і радіосигналів, що випускаються або небесними тілами, або земними і надземними предметами, а також для посилення відбитих радіолокаційних сигналів.
За до оптичних фокусуючих систем пучки світла від лазерів можна зводити в дуже маленькі обсяги, в яких буде створюватися виключно висока щільність енергії. Це знаходить застосування в багатьох областях промисловості (наприклад, точкове зварювання, місцева зміна властивостей речовини, зокрема при виготовленні мікросхем і т. д.).
Висока монохроматичність випромінювання лазерів дозволяє впливати цим випромінюванням на молекули багатьох речовин. При поглинанні світла певної частоти збуджується хімічна активність молекул. В результаті можна вибірково прискорювати хід хімічних реакцій.
Лазери активно використовуються для різання матеріалів, для стерилізації, в картографії, для отримання фотографій з надзвичайно високим дозволом, дослідження явищ, що відбуваються в речовині, коли вона піддається впливу потужного світлового випромінювання. Вони можуть знайти застосування в метеорологічних вимірюваннях, наприклад, за до лазера і фотодетектора, розташованих на відомій відстані один від одного, можна по загасанню сигналу в атмосфері визначити вологість повітря, його склад і т. д.
Объяснение:
ВИБЕРЕШ ЩО ХОЧ
извини я не знаю сориии