М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ibraevaira
ibraevaira
07.03.2020 23:38 •  Физика

Согласно закону Джоуля-Ленца, как изменится количество теплоты, выделяемое в проводнике в единицу времени, если увеличить силу тока в нем 2 раза, а сопротивление наоборот уменьшить в 2?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
olya341
olya341
07.03.2020

Объяснение:

1)

Рассмотрим первый участок (интервал 0 < t <  2 с)

a = 2 м/с²

V(t) = V₀ + a·t

V₀ = 0

V(0) = 0

V(2) = 0 + 2·2 = 4 м/с

X₀ = 0; V₀ = 0

X(t) = X₀ + V₀·t + a·t²/2

X(0) = 0

X(1) = a·t²/2 = 2·1²/2 = 1 м

X(2) = a·t²/2 = 2·2²/2 = 4 м

2)

Рассмотрим второй участок

a =0

V₀ = 4 м/с

V(t) = V₀ + a·t

V(0) = 4 + 0·2 = 4 м/с

V(2) = 4 + 0·4 = 4 м/с

X(t) = X₀ + V₀·t

X(0) = 4

X(2) = 4 + 4 = 8 м

1)

Рассмотрим третий участок

a = - 1 м/с²

X₀ = 8 м

V₀ = 4 м/с

V(t) = V₀ + a·t

V(0) =  4 м/с

V(1) = 4 - 1·1 = 3 м/с

X(t) = X₀ + V₀·t + a·t²/2

X(0) = 8

X(1) =  8 + 4·1 - 1·1²/2  = 11,5 м

X(2) = 8 + 4·2 - 1·2²/2 = 14 м

Строим графики:


По данному графику проекции ускорения построить графики для координаты и проекции скорости
По данному графику проекции ускорения построить графики для координаты и проекции скорости
4,4(87 оценок)
Ответ:
qweravq
qweravq
07.03.2020

Відповідь:

Пояснення:

Біметале́ва пласти́на — пластина, виготовлена з біметалу чи з механічно скріплених пластин двох різних металів. Як правило, використовується як основна частина термомеханічного давача.

Застосування:

Термостати і захисні пристрої

Біметалева пластина використовується для керування електричними контактами, що замикають чи розмикають електричний ланцюг нагрівача з метою підтримання температури на заданому рівні. У випадку захисних пристроїв — аварійно відключають електроживлення навантаження.

Використання класичної конструкції забезпечує поступове зведення-розведення контактів, що приводить до іскріння і обгоряння контактів, а конструкція з використанням механічної біфуркації може спрацьовувати стрибкоподібно, відразу переміщаючи контакт на декілька міліметрів (зазвичай, чути клацання від таких перемикань чути при роботі праски чи електричного запобіжника).

Застосовуються як пристрої захисту: від перегрівання (наприклад в електрочайнику) або від перевищення сили струму (запобіжники). Можуть бути як самовідновлювані, так і вимагати втручання обслуговчого персоналу для повернення запобіжника у включений стан.

Генератори імпульсів та реле часу

Використовується біметалева пластина з контактом і з підігрівачем (застосовується обмотка з високоомного провідника або сама пластина, по якій пропускають електричний струм).

Застосовується для перемикання режимів роботи пристроїв після їх включення (наприклад, у стартерах люмінесцентних лампах і електродвигунах). У цьому випадку нагрівання пластини триває увесь час, поки пристрій включено.

Термометри

У конструкції термометра довга згорнута спіраллю стрічка з біметалу закріплюється в центрі. Інший (зовнішній) кінець спіралі переміщається вздовж шкали, розміченій в градусах температури. Такий термометр, на відміну від рідинного (наприклад, ртутного чи спиртового) абсолютно нечутливий до змін зовнішнього тиску і механічно міцніший та витриваліший.

У термографах біметалева пластина через систему важелів управляє пером самописця, котре малює графік зміни температури у часі (застосовується в метеорології).

Аналогічна конструкція використовується в інжекторних системах двигунів внутрішнього згорання для керування заслінкою подачі повітря в залежності від ступеня прогрівання двигуна.

Електровимірювальні прилади

Використовується як різновид біметалічного термометра з підігрівачем. У залежності від схеми включення може бути вольтметром чи амперметром. При роботі споживає енергію, зате зовсім не містить тертьових механічних частин. Прості, вібростійкі, мало чутливі до забруднень та вологості. Досі широко застосовуються в автомобільній електроніці.

4,4(72 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ