М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nikitaximik
nikitaximik
26.12.2022 08:55 •  Физика

СОР ПО ФИЗИКЕ НАДО СДАТЬ
а) Вертолет массой 1т летит  горизонтально со скоростью 12 м/с на высоте 0,5 км. Вычислите потенциальную энергию, которой обладает вертолет?[2]

b) Определите кинетическую энергию вертолета?[2]

c) Определите полную механическую энергию вертолета ? [2]

👇
Открыть все ответы
Ответ:
taganrog123
taganrog123
26.12.2022

семенные растения господствуют в настоящее время на земле. причина этого проста – семя способствует выживанию. у всех семенных растений женский гаметофит заключен внутри мегаспоры. та, в свою очередь, находится в мегаспорангии, дополнительно покрытом одним или двумя слоями ткани. после оплодотворения эта ткань превращается в семенную кожуру, и формируется семя. зародыш, или молодой спорофит, формируется в большинстве случаев до опадения семени. возможно, это обеспечивает лучшее выживание в холодных и суровых условиях. кроме зародыша и кожуры, у всех семян имеется запас питательных веществ, что еще больше увеличивает шансы молодого растения на выживание.

  извини что так много)
4,7(100 оценок)
Ответ:
antonishyna1997
antonishyna1997
26.12.2022

Объяснение:

Чи знаєте ви, що чайник, кавник, лійка – це не кухонні або городні приналежності, але ще і наочний побутовий приклад сполучених посудин.

Якщо ви згадаєте тему «сполучені посудини» з курсу фізики за сьомий клас, то зрозумієте, що окремі частини наведених вище ємностей, мають з’єднання, заповнені (або легко заповнювані) водою. А саме такі судини, що мають загальні, що з’єднують їх частини, наповнені рідиною, і називають сполученими. І якщо ви придивіться уважніше, то побачите, що рівень води в носику чайника або лійки завжди знаходиться на тому ж рівні, що і рівень води в основному відділенні. І якщо нахиляти чайник у різні сторони, то видно, як заспокоївшись, рівні води стають однаковими як у самому чайнику, так і в носику. Саме в цьому і полягає принцип сполучених посудин. І саме він допомагає нам виливати потрібну кількість води невеликою цівкою через носик чайника або лійки. У випадку з відром, наприклад, виливати тонкою цівкою було б набагато складніше.

Закон сполучених посудин у фізиці

Отже, закон сполучених посудин говорить:Причому, не має значення форма і розмір перетину судин. Це чітко видно на прикладі того ж чайника з носиком. Пояснюється цей закон досить Рідина спочиває, значить, тиск в обох судинах на однаковому рівні буде однаково. Щільність у рідини також однакова, так як рідина одна і та ж, значить і висоти рівнів рідини будуть однаковими. Якщо ми додамо рідину в одну із судин або змінимо його рівень, то тиск у ньому зміниться, і рідина буде перетікати в іншу посудину аж до моменту, поки сила тиску не зрівняється. Якщо ж ми наллємо в судини різні рідини з різною щільністю, наприклад, воду та олію, то рівні будуть відрізнятися. Причому, висота рідини з більшою щільністю буде менше висоти стовпа з меншою щільністю.

4,8(92 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ