М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
mordecaill122
mordecaill122
24.05.2020 22:06 •  Физика

ЄТО ЗАДАНИЕ ИЗ ДИСТАНЦИОННОЙ КР

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sonya20067
sonya20067
24.05.2020

Електрони переходять з палички на шерсть.

Шерсть заряджається позитивно після тертя ебонітової палички проти неї через явище, відоме як трибоелектричний ефект. Трибоелектричний ефект виникає, коли два матеріали тертаються один об один, і внаслідок цього виникає перерозподіл електричних зарядів між ними. У цьому процесі електрони переміщуються з одного матеріалу на інший, що веде до зарядування матеріалів протилежними зарядами.

Ебонітова паличка має високу афінітет до електронів, тому вона здатна відбирати електрони від шерсті. У результаті шерсть втрачає деяку кількість електронів і набуває позитивного заряду, тоді як ебонітова паличка набуває негативного заряду.

4,5(26 оценок)
Ответ:
tbzhi
tbzhi
24.05.2020

Так, хвильові властивості притаманні всім тілам, включаючи макроскопічні об'єкти, такі як більярдні кулі та тенісні м'ячі. Принцип квантової механіки стверджує, що будь-який об'єкт може мати як частинковий, так і хвильовий характер, залежно від того, яким чином він ігається та взаємодіє з оточуючим середовищем. Навіть тіла, які здаються досить стійкими та нерухомими на поверхні, мають хвильові властивості, які можуть бути помітними за певних умов. Однак, для більшості макроскопічних об'єктів ці хвильові властивості є надзвичайно слабкими та не у повсякденному житті.

4,7(57 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ