Головний герой твору робот Електронік, який володіє надприродними здібностями. Його створив професор Громов. Хлопчик дуже схожий на звичайного семикласника Сергія Сироїжкіна.
Робот втече з лабораторії і знайде свого двійника, який скористається моментом і запропонує помінятися з ним місцями. Ця ідея виникає у хлопчика для вирішення накопичених проблем з навчанням і сім’єю.
Електроник стане ходити в школу і жити звичайним життям школяра. Різко успішність Сироїжкіна збільшиться, всі почнуть захоплюватися ним. Згодом Сергій пошкодує про свій вчинок і визнається про це Електроніку. Робот втече від людей, і Сергій повернеться на своє попереднє місце.
Твір вчить, що заміна людини роботами може призвести до колосальних наслідків, аж до знищення усього людства.
Как то так делала
В цепи, изображённой на рисунке, идеальный амперметр показывает 1 А. Найдите ЭДС источника, если его внутреннее сопротивление 1 Ом.
Решение.
Найдем сначала силу тока в цепи. Данный ток I в точке ветвления расщепляется на два потока: через резисторы R1 и R2 обратно пропорционально их сопротивлениям. Так как в сумме R1+R2=4 Ом, то, условно, ток делится на 4 части, и через сопротивление R1 протекает 1/4 часть тока I, а через сопротивление R2 – 3/4 части тока I. Это можно записать в виде
,
где А – показание амперметра на сопротивлении R1. Отсюда получаем, что сила тока в цепи равна
А.
Согласно закону Ома для полной цепи, ЭДС источника определяется как
,
где - внешнее сопротивление цепи; r=1 Ом – внутреннее сопротивление источника тока. Внешнее сопротивление равно
Ом
и ЭДС источника равна
В.
ответ: 27.