М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Алина052408
Алина052408
09.03.2021 20:41 •  Физика

1)В комнату с улицы внесли в целлофановом пакете лёд. Ускорится ли процесс таяния льда, если пакет обернуть «тёплым» пуховым пледом? ответ сильно зависит от толщины пледа.
Да.
Нет.
2)Какие утверждения не верны?

Теплопроводность — переход теплоты с наиболее тёплой части тела на холодную.
Распространение тепла перемещающимися слоями жидкости или газа называется тепловым излучением.
Расширение тел при нагревании называется испарением.
Земля получает теплоту от Солнца путём теплового излучения

3)Какой из названных процессов или явлений главным образом обеспечивается видом теплопередачи, который называется конвекцией?

Можно греться около костра
Переваренные макароны слипаются
У опущенной в горячий чай ложки также нагревается та её часть, которая не находится непосредственно в чае
Появляется ветер

4) вставлю фото

5)Почему жители Крайнего Севера, возводя свои дома из снега, могли легко поддерживать в них комфортную для жизни температуру?

Они разводили внутри дома большие костры, которые за счёт конвекции долгое время обогревали снежный дом.

Снег содержит множество пузырьков воздуха, а воздух плохо проводит тепло. Поэтому снежные стены являются хорошим теплоизолятором.

Стены из снега хорошо проводят только холод. Они не проводят тепло, поэтому помещение внутри легко обогреть.

Все жители севера хорошо знают физику, они умеют создавать такие условия, при которых снег не тает при комнатных температурах.

На севере не очень холодно, поэтому обогреть такой дом достаточно несложно.

Снег на севере обладает особыми свойствами, благодаря которым стены жилища не кажутся холодными.

6)Над костром висит котелок с водой.

1) Какой вид теплопередачи играет главную роль в передаче тепла от костра к котелку?

2) Благодаря какому виду теплопередачи получает теплоту вода?

1) Теплопроводность; 2) теплопроводность.
1) Теплопроводность; 2) конвекция.
1) Излучение; 2) конвекция.
1) Теплопроводность; 2) излучение.
1) Конвекция; 2) теплопроводность.
1) Излучение; 2) теплопроводность.
1) Конвекция; 2) излучение.

7)Присвой данным веществам порядковый номер 1, 2 или 3 в зависимости от их свойств теплопроводности, начиная с наименьшей.

древесина

железо

аргон


отмечу как лучший ответ

👇
Открыть все ответы
Ответ:
lelyaklochkova
lelyaklochkova
09.03.2021
Вредна при соприкосновении каких-нибудь вращающихся деталей, вследствие чего детали могут стираться. если бы не было трения, мы не могли бы ходить по земле (вспомните, как скользят ноги на льду) , нельзя было бы ездить на велосипеде, автомобиле, мотоцикле (колеса вертелись бы на месте) , нам нечего было бы носить (нитки в ткани держатся силами трения) . Если не было бы трения, вся мебель в комнате сбилась бы в один угол, тарелки, ста-капы и блюдца соскальзывали бы со стола, гвозди и шурупы не держались бы в стене, ни одной вещи нельзя было бы удержать в руках и т. д. и т. п. К этому можно добавить, что, если бы не было трения, неизвестно, как пошло бы развитие цивилизации на Земле — ведь наши предки добывали огонь трением.  
4,4(65 оценок)
Ответ:
kokosik23
kokosik23
09.03.2021

Тисячі років люди працювали, використовуючи переважно силу власних м'язів. Але можливості м'язів людини обмежені. 

Найсильніші люди планети можуть підняти вантажі масою 200-250 кг, прикладаючи відповідно при цьому силу 2000-2500 Н. А як піднімали важкі кам'яні брили, з яких будували піраміди в Єгипті, колони, куполи та дзвони під час зведення храмів?

Навіщо потрібні прості механізми

Отже, вже в далекі часи виникла потреба мати пристрої, які б дали можливість отримати виграш у силі. Іншими словами, пристрої, застосування яких дає змогу піднімати вантажі, які без таких пристроїв не можна навіть зрушити з місця.

Пристрої, призначені для збільшення сили чи зміни її напрямку, дістали назву механізми. Щоб полегшити свою працю, тобто отримати виграш у силі, людина винайшла, виготовила та почала використовувати такі прості механізми, як важіль, блок, коловорот, похилу площину, клин, гвинт, колесо та інші. За до таких механізмів люди і будували піраміди, храми тощо. Прості механізми - це не що інше як знаряддя праці. На уроках праці ви вже ознайомились із деякими з них.

Набагато легше переміщувати вантажі, поставивши їх на колеса, колоти кам'яні брили або дерев'яні колоди, користуючись клином - трикутним шматком дерева чи металу. І нині важкі речі, як-от: камені, ящики, навіть автомобілі, людина здатна підняти за до довгого дерев'яного чи металевого стержня або дошки, що мають точку опори, - важеля. За принципом важеля працює криниця, народна назва якої «журавель». Щоправда, важіль має недолік - за до цього простого механізму вантажі не можна підняти на значну висоту.

Інший простий механізм - блок не має такого недоліку. Блок виготовляють у вигляді колеса із заглибиною для мотузки чи ланцюга. Якщо блок закріпити на потрібній висоті і перекинути через нього мотузку або ланцюг, то піднімати вантажі буде зручніше і швидше. Проте блок не дає виграшу в силі, а лише змінює напрямок її дії. Тривалий час цей простий механізм був незамінний у будівництві. Ним і тепер користуються під час індивідуального будівництва.

У сільській місцевості воду з колодязів зазвичай дістають за до коловорота. Це також простий механізм.
До простих механізмів належить і похила площина. її використовують для отримання виграшу в силі під час переміщення тіл.

Складні механізми

Механізми, що складаються з двох або більше простих механізмів, з'єднаних між собою, називають складними механізмами. Таким складним механізмом є, наприклад, звичайні ножиці. Вони складаються з двох з'єднаних між собою важелів, заточених у вигляді клина. Ви, напевно, звернули увагу, що залежно від призначення ножиці мають різний зовнішній вигляд. У ножиць для різання паперу чи тканин леза і ручки майже однакової довжини, бо для різання цих матеріалів не потрібно прикладати великої сили. Ножиці для різання металу мають ручки значно довші, ніж леза. Така конструкція дає можливість збільшити силу, прикладену до ножиць, і розрізати міцний метал.

Прикладами складних механізмів, якими людина користується в побуті, є з'єднані між собою врізний замок та ручка дверей; консервний ніж, у якому використані важіль і клин; домкрат, що складається з важеля та гвинта й інші.


Підсумки
* Прості механізми полегшують працю людини. До них належать важіль, блок, коловорот, похила площина, клин, гвинт, колесо тощо. 
* Прості механізми використовують не тільки для виграшу в силі, а й для зміни її напрямку.
* Складні механізми створюють, поєднавши два механізми і більше.

 
4,7(47 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ