Объяснение:
Щороку фактично близько 3,5 мільйонів випадків смертей пов’язують з неякісним водопостачанням, санітарією та гігієною в країнах, що розвиваються. Забезпечення належної якості й достатньої кількості води є однією з провідних проблем екологічної безпеки на шляху до сталого розвитку.
Серед головних проблем нашої країни, пов’язаних з водними ресурсами, які в свою чергу обумовлені особливостями формування водних ресурсів регіонів України, є незбалансованість схеми розміщення найбільш водоємних підприємств та успадкованість недосконалої водної політики. Серед фізико-географічних чинників ускладнення водно-екологічних умов України можна відмітити:
- переважання маловодних степової та лісостепової зон;
- обмеженість водних ресурсів власного формування (50 млрд м3/рік), в тому числі 21 млрд м3/рік підземних вод питної якості, які за виключенням ґрунтових, є захищеними від прямого техногенного забруднення і формують стратегічну базу питного водопостачання населення України, що визначається особливостями наших природних умов річкових басейнів та басейнів підземних вод.
Згідно з міжнародними стандартами Україна належить до маловодних країн (менше 1,1 тис. м3/рік людина) та з нерівномірним територіальним розподілом водних ресурсів.
Для того чтобы выпала роса, необходимо, чтобы относительная влажность воздуха при температуре 10°С была больше 100%, поэтому в первую очередь найдём давление водяных паров при температуре 20°С, так как при понижении температуры оно не изменится:
1)Ф1 = P / Pн1 * 100%, откуда P = Ф1 * Pн1 / 100%
Подставим формулу 1 в формулу для нахождения относительной влажности при температуре 10°С:
2)Ф2 = P / Pн2 * 100% = (ф1 * Pн1) / (Pн2 * 100%) * 100% = Ф1 * Pн1 / Pн2
Подставим численные значения в формулу 2:
Ф2 = 58% * 2,33 кПа / 1,23 кПа = 109 %, что больше 100%, следовательно, роса выпадет.
n = 4
p - ?