Створення перших еталонів відбувалося протягом багатьох століть і є важливою частиною історії метрології, науки, що вивчає вимірювання та вимірювальні прилади.
Одним з найвідоміших історичних етапів у створенні еталонів є Французька революція та робота Комісії для розробки метричної системи. У 1791 році комісія була створена з метою створення єдиного систематичного підходу до вимірювань. Одним з ключових досягнень цієї комісії було прийняття Метричного закону 1795 року, який встановив метричну систему вимірювань.
Згодом, у 1889 році, був прийнятий Міжнародний прототип метра, який став першим офіційним еталоном довжини. Цей прототип представляв собою платиновий стержень, який зберігався в Міжнародному бюро мір і ваг у Севрському палаці поблизу Парижа.
У подальшому розвитку метрології та створення еталонів було зроблено багато кроків, включаючи створення еталонів інших фізичних величин, таких як кілограм, секунда, ампер і т.д. Зараз міжнародні еталони зберігаються і підтримуються в міжнародних метрологічних організаціях, таких як Міжнародний комітет мір і ваг.
На Земле насчитывается до 4 тысяч различных народов. В одной России более 180 народов. У каждого народа свой язык, свои национальные костюмы, свои сказки, песни, танцы; представители многих народов различаются цветом кожи, чертами лица.
Каждый человек живёт в какой-нибудь стране. Всего на Земле около 200 государств.
Любое государство имеет свою территорию, государственные границы, столицу, государственный язык (иногда их два или больше). В нашей стране государственный язык - русский.
Символами государства являются Государственный флаг, Государственный герб и Государственный гимн. Все эти символы есть и у России.
Vm=V\n
n=m\M
n - количество вещеста
M - молярная масса
m - масса
p -давление
Vm - молярный объем
R-универсальная газовая постоянная
T - температура
p*V\n=RT
pV=nRT
pV=m\M*RT
m\M=pV\RT
M*pV=m*RT
M=m*RT\pV