М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
olgavasileva67
olgavasileva67
30.08.2020 11:22 •  Физика

Груз массой 100г вращается с частотой 2 гц вокруг кольца радиусом 0,2 м центростримительное ускорение тела равно

👇
Ответ:
Tet4ip06y
Tet4ip06y
30.08.2020
M=0,1кг
T=0,5
R=0,1
Длинна окружности S=2пR
время за которое проходит тело этот путь = T 
Найдем скорость v = S/T
а дальше по формуле: a=v ^2 / R
Подставишь сама?)
4,4(17 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
DariaMolotova
DariaMolotova
30.08.2020

Астрономія, вивчаючи небесні явища, вивчаючи природу, будову і розвиток небесних тіл, доказує, що Всесвіт підкоряється єдиним законам природи і згідно з ними розвивається в часі і просторі.

Объяснение:

Так, саме Вам, а не Вашим рідним, друзям, учителям (викладачам), чи навіть Вашій (нашій) державі або загалом людству. Разом з Вами я хочу з’ясувати, що астрономія дає окремій, тобто будь-якій конкретній, людині ― не просто біологічній істоті, що обмежує своє життя лише пошуками їжі та піклується щодо потомства, а особистості, яка живе, мислить і пізнає себе й довкілля аж до обширу нашого Всесвіту.

Але спершу зробимо важливе зауваження: говорячи далі про астрономію, матимемо на увазі не стільки науку як таку (як певний вид діяльності), а її здобутки, що позначають терміном «астрономічне знання», ба навіть «астрономічна обізнаність» чи «астрономічна інформованість». Тобто ми будемо говорити про Ваші астрономічні знання, або обізнаність й інформованість в астрономічних питаннях.

Зазначу, що діяльність професійних науковців є визначальною для астрономії, адже саме ці люди здобувають нову наукову інформацію, розширюють пізнавальне поле науки. Більшість із них мають давно усталені погляди з питань поширення астрономічних знань серед широкого загалу й використання («споживання») астрономічної інформації непрофесіоналами. У фаховому середовищі превалює думка про те, що звичайна людина неодмінно має «знати» астрономію. Щодо рівня такого знання ― погляди, звісно, різні, але якщо подивитися, наприклад, на нині чинну навчальну програму шкільної астрономії, то можна скласти уявлення про загальний підхід: усіх треба якщо не «зробити» астрономами, то максимально навчити астрономії.

4,7(14 оценок)
Ответ:
pinashinaanna27
pinashinaanna27
30.08.2020

Шкала Фаренгейта. Температурна шкала, що використовується у СІИА та кількох інших країнах. Градус Фаренгейта дорівнює 5/9 градуса Цельсія. Температура в градусах Фаренгейта позначається °F. За шкалою Фаренгейта температура замерзання води становить 32 °F, а температура кипіння води — 212 °Р. Таким чином, цей температурний проміжок розділений на 180 °F. За однією із версій, Фаренгейт спочатку прийняв за 0 найменшу температуру на вулиці взимку 1708-1709 років, а за 100 Т — температуру свого тіла. Шкала Реомюра. Температурна шкала, запропонована в 1730 році R. Реомюром, який описав винайдений ним спиртовий термометр. Одиниця — градус Реомюра (°R), 1R дорівнює частині температурного інтервалу між реперними точками: температурою танення льоду (°R) і кипіння води (80 °R). Така шкала була пов’язана з тим, Що суміш вода-спирт при температурі кипіння води (100 °С) розширюється рівно на 8 %. Довгий час шкала Реомюра використовувалась у Франції, в наш час не використовується.

4,7(68 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ