М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
sapogidarom
sapogidarom
09.03.2023 07:04 •  Физика

Как изменится модуль напряжения электрического поля созданного точечным зарядом в некоторой точке, при увеличении значения этого заряда в n раз?

👇
Ответ:
хочуха04
хочуха04
09.03.2023
Модуль напряженности E=k*q/R^2
Вывод: увеличится в N раз.
4,5(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
aminyl
aminyl
09.03.2023

ответ:Людина завжди хотіла літати, як птах, вигадуючи найрізноманітніш підняти себе в повітря. Зараз в цьому немає проблем, так як літаки вже давно стали поширеним видом транспорту, але давайте трохи зануримося в минуле і подивимося з чого все починалося. Розглянемо найбільш цікаві факти про повітряні кулі і хто був їх першим випробувачем.

Що таке повітряна куля?

Повітряна куля – апарат, наповнений газом, за до якого людина може підніматися в повітря на невеликий час. У нього є істотний недолік – відсутність елементів управління, тобто він просто летить в ту сторону, в яку дме вітер. Так що такий вид транспорту швидше підходить для прогулянок, ніж як засіб постійного пересування. До того ж в його кошик не можна помістити надто багато людей чи важкого вантажу, вага дуже обмежена.

Історія і перша повітряна куля

Першовідкривачами в цій сфері стали брати Монгольф`є. Хоча існують згадки про те, що ще в 1306 року в Китаї було відкрито сам принцип аеростатичного польоту. Тоді, звичайно, не робили повітряних куль, але маленькі кульки так, їх наповнювали димом і піднімали вгору, щоб повеселити натовп.

У 1783 році вищезазначеними братами була представлена світу перша повітряна куля, яка піднялася в повітря. До цього вони більше року ставили експерименти і терпіли невдачі, але потім залучили хіміків до своєї роботи і разом, методом проб і помилок, добилися результату.

Першу повітряну кулю брати Монгольф`є показали своїм рідним, вона була невеликих розмірів в 3, 5 метра, але змогла набрати висоту в 300 метрів і утриматися на ній майже 10 хвилин. Після цього успіху, було прийнято рішення продемонструвати винахід широкій публіці.

І ось 5 червня 1783 року на очах у безлічі людей полетіла перша повітряна куля розміром 11, 5 метрів. Вона пролетіла понад 2000 метрів і вдало приземлилася на землю!

Перший політ на повітряній кулі

Через деякий час після успіху знамениті брати зважилися продемонструвати свій винахід королю Людовику XVI. Сталося це в Версалі 19 вересня цього ж року. Тільки тепер він летів не порожній, а з пасажирами – вівцею, куркою і качкою. Вони були обрані невипадково, вівця повинна була продемонструвати реакцію людського організму в повітрі, а інші двоє, просто вже вміли літати.

Їх політ тривав 10 хвилин, долаючи відстань у 4 кілометри. Тварини при посадці не постраждали, король залишився задоволений!

Объяснение:

4,7(55 оценок)
Ответ:
1) Время дано в минутах, ответ нужно дать в метрах, поэтому выражаем обе скорости в м/мин: 110 км/ч = 110·1000/60 = 1833 м/мин; 70 км/ч = 70·1000/60 = 1167 м/мин.
2) Ставим красную точку "на носу" пассажирского поезда, и фиолетовую точку "на носу" товарного поезда. Чертим схему, на которой отмечаем положение обоих точек в момент, когда пассажирский поезд догнал товарный, и их положение через минуту, когда пассажирский поезд закончил обгон товарного.
3) По схеме видно, что красная точка расстояние AD за 3 минуты со скоростью 1833 м/мин, следовательно AD = 1833·3 = 5499 (м). Аналогично, фиолетовая точка расстояние BС за 3 минуты со скоростью 1167 м/мин, следовательно BC = 1167·3 = 3501 (м).
4) Из рисунка видно, что AD = AB + ВС + CD, где отрезок AВ равен длине пассажирского поезда, отрезок СD равен длине товарного поезда. 
Находим длину пассажирского поезда AВ = AD − BC − CD = 5499 − 3501 − 1800 = 198 (м).
_
Не забывайте сказать " "!
Успехов в учебе!
По двум параллельным железнодорожным путям в одном направлении следуют пассажирский и товарный поезд
4,8(31 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ