Объяснение:
Застосовуємо радіоактивні ізотопи для діагностики захворювань
Організм людини має властивість накопичувати у своїх тканинах певні хімічні речовини. Відомо, наприклад, що щитоподібна залоза накопичує йод, кісткова тканина — фосфор, кальцій і стронцій, печінка — деякі барвники тощо. Швидкість накопичування речовин зале-жіть від стану здоров’я органа. Наприклад, відомо, що активність щитоподібної залози різко зростає у випадку базедової хвороби.
За кількістю йоду в щитоподібній залозі зручно стежити за до його у-радіо-активного ізотопу. Хімічні властивості радіоактивного і стабільного йоду не відрізняються, тому радіоактивний Йод-131 буде накопичуватися так само, як і його стабільний ізотоп.Під впливом іонізаційного випромінювання атоми і молекули живих клітин іонізуються, в результаті чого відбуваються складні фізико-хімічні процеси, які впливають на характер подальшої життєдіяльності людини.
Згідно з одними поглядами, іонізація атомів і молекул, що виникає під дією випромінювання, веде до розірвання зв'язків у білкових молекулах, що призводить до загибелі клітин і поразки всього організмуВплив радіоактивного випромінювання на організм людини можна уявити в дуже спрощеному вигляді таким чином. Припустімо, що в організмі людини відбувається нормальний процес травлення, їжа, що надходить, розкладається на більш прості сполуки, які потім надходять через мембрану усередину кожної клітини і будуть використані як будівельний матеріал для відтворення собі подібних, для відшкодування енергетичних витрат на транспортування речовин і їхню переробку.Специфічність дії іонізуючого випромінювання полягає в тому, що інтенсивність хімічних реакцій, індуційованих вільними радикалами, підвищується, й у них втягуються багато сотень і тисячі молекул, не порушених опроміненням.
Таким чином, ефект дії іонізуючого випромінювання зумовлений не кількістю поглинутої об'єктом, що опромінюється, енергії, а формою, в якій ця енергія передається. Ніякий інший вид енергії (теплова, електрична та ін.), що поглинається біологічним об'єктом у тій самій кількості, не призводить до таких змін, які спричиняє іонізуюче випромінювання.
Объяснение:Там девочка на качелях качается назад вперёд и на другой картинке мальчик с горки скатывается.и там ещё что-то внизу написано Eполн=mv²/2+mgh.Если вы незнаете или не хотите делать это задание ненадо тут что-то писать к примеру: я не вижу что на картинке. ВЫ ТАК ТОЛЬКО БАЛЛЫ ЗАБЕРАЕТЕ. Мне так уже не раз делали пишите только проверенные ответы и по подробнее Если так пишите я так ну знаете есть такая функция на знаниях. ком) ПИШИТЕ ТОЛЬКО ПРОВЕРЕННЫЕ ОТВЕТЫ и подробные. Сюда никаких во не пишите если надо что-то написать пишите в комментарий!
Dlyarisovaniya024 5 минут назад
По больше объяснений Следить Отметить нарушение
Твой ответ
(выйти)
pribludaivan5518новичок
Объяснение:
ДОБАВИТЬ СВОЙ ОТВЕТ
Не тот ответ, который тебе нужен?
НАЙДИ НУЖНЫЙ
Задай во Самые новые во НОВЫХ ВО Физика44 секунды назад
A=k*x^2/2
F=k*x
Тогда:
A=F*x/2=80*0,02/2=0,8 Дж