М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
pueser
pueser
23.07.2021 12:46 •  Физика

Определить силу тока в утюге если за 0,5ч работы по его спирали проходит 3600кл электричества

👇
Ответ:
БЛОБ
БЛОБ
23.07.2021
T=0.5=30 c            сила тока:  I=q/t;
q=3 600 Кл             I=3 600/30=120 A;
I-?                              ответ: I=120 A.
4,6(80 оценок)
Ответ:
петро26
петро26
23.07.2021
T=0.5=30 c            сила тока:  I=q/t;
q=3 600 Кл             I=3 600/30=120 A;
I-?                              ответ: I=120 A.
4,6(79 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anasteysha2610
Anasteysha2610
23.07.2021
  новости науки обнаружен новый феномен в теоретической элементарных частиц 01.04.2006  •  игорь иванов  •  наука и общество,  ,  первое апреля  •17  комментариев  поскольку ни одной фотографии гордона чалмерса нам найти не удалось, мы публикуем изображение его тезки  — преподавателя культуры доктора  гордона чалмерса  из западного вашингтонского университета. не исключено, что оба чалмерса чем-то похожи в теоретической элементарных частиц наступил переломный момент: появилась новая парадигма, которая дает ответы на нерешенные вопросы и на порядки лучше описывает реальность, чем ортодоксальная теория. не секрет, что в теоретической элементарных частиц  (фэч) назревает кризис.стандартная модель  — основа  фэч  — является неполной теорией, и удовлетвориться лишь ею одной теоретики не могут. долгое время считалось, что ответы на все вопросы будут получены в рамках теории суперструн, но открытия последних лет  вдребезги разбилиэти надежды. многие ученые потеряли веру в то, что современная ведет их правильной дорогой, и пытаются применять уже метанаучные аргументы, основанные наантропном принципе. в такой ситуации настоящим шагом вперед может быть лишь коренной пересмотр научной парадигмы и выработка совершенно нового подхода к теоретической . например, пять лет назад ученый мир был потрясен совершенно новым подходом к , предложенным стивеном вольфрамом (см. подробнее заметку  я наткнулся на трещину, проходящую через всю современную однако тогда вера в теорию суперструн была велика, и новый подход не получил развития.
4,4(15 оценок)
Ответ:
khokhr
khokhr
23.07.2021
Фізика є однією з найважливіших наук. Вона справила настільки серйозний вплив на життя людства, що цього просто неможливо не помітити. Тим не менш, багато людей не відразу дадуть відповідь на питання про її значення.

Заслуги фізики важко переоцінити. Будучи наукою, що вивчає найбільш загальні і фундаментальні закони оточуючого нас світу, вона невпізнанно змінила життя людини. Колись терміни «фізика» і «філософія» були синонімами, так як обидві дисципліни були спрямовані на пізнання світобудови і керуючих ним законів. Але пізніше, з початком науково-технічної революції, фізика стала окремим науковим напрямком.

Так що ж вона дала людству? Щоб відповісти на це питання, досить озирнутися навколо. Завдяки відкриттю та вивченню електрики люди користуються штучним освітленням, їх життя полегшують незліченні електричні пристрої. Дослідження фізиками електричних розрядів привело до відкриття радіозв’язку. Саме завдяки фізичним дослідженням у всьому світі користуються інтернетом і мобільними телефонами.

Колись вчені були впевнені в тому, що апарати важче повітря літати не можуть, це здавалося природним і очевидним. Але брати Монгольф’є, винахідники повітряної кулі, а за ними і брати Райт, які створили перший літак, довели необгрунтованість цих тверджень.

Саме завдяки фізиці людство поставило собі на службу силу пари. Поява парових машин, а разом з ними паровозів і пароплавів, дало потужний поштовх до промислової революції. Завдяки приборканої силі пару люди отримали можливість використовувати на заводах і фабриках механізми, які не тільки полегшують працю, а й в десятки, сотні разів підвищують її продуктивність.

Без цієї науки не були б можливі і космічні польоти. Завдяки відкриттю Ісааком Ньютоном закону всесвітнього тяжіння з’явилася можливість розрахувати силу, необхідну для виведення космічного корабля на орбіту Землі. Знання законів небесної механіки дозволяє запущеним із Землі автоматичним міжпланетним станціям успішно досягати інших планет, долаючи мільйони кілометрів і точно виходячи до призначеної мети.

Можна без перебільшення сказати, що знання, здобуті фізиками за століття розвитку науки, присутні в будь-якій області людської діяльності. Огляньте поглядом те, що вас зараз оточує — у виробництві всіх, хто знаходиться навколо вас предметів найважливішу роль зіграли досягнення фізики. У наш час ця наука активно розвивається, у ній з’явився такий по-справжньому загадковий напрямок, як квантова фізика. Відкриття, зроблені в цій галузі, можуть невпізнанно змінити життя людини.
4,5(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ