М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
кукушка139
кукушка139
06.06.2020 05:10 •  Физика

Определите длину (м) медной проволоки поперечным сечением 1 мм2 и массой 17,8 кг.плотность меди 8,9 г/см3

👇
Ответ:
maxtrimfxus
maxtrimfxus
06.06.2020
M=p*V=p*L*S
L=m/p*S=17,8/8900*1*10^-6=2000 м
4,7(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
SlowMoe
SlowMoe
06.06.2020
Розвиток нанотехнологій починається із 1931 року, коли німецькі фізики Макс Кнолл і Эрнст Руска створили електронний мікроскоп, який уперше дозволив досліджувати нанооб’єкти. Пізніше в 1959 році американський фізик Річард Фейнман (нобелівський лауреат із фізики, 1965 р.) уперше опублікував працю, в якій оцінювалися перспективи мініатюризації під назвою «Там внизу - море місця». Він заявив: «Поки ми вимушені користуватися атомарними структурами, які пропонує нам природа... Але в принципі, фізик міг би синтезувати будь-яку речовину за заданою хімічною формулою». Тоді його слова здавалися фантастикою, оскільки не існувало технологій, що дозволили б оперувати окремими атомами на атомарному ж рівні (мається на увазі можливість пізнати окремий атом, узяти його і поставити на інше місце). Фейнман призначив нагороду $1000 тому, хто вперше зможе помістити текст сторінки з книги на шпильковій головці, з метою стимулювання інтересу до цієї сфффери (ця подія сталася в 1964 р.) У 1974 році японський фізик Норіо Танігучі ввів термін «нанотехнологія», запропонувавши описувати механізми розміром, меншим одного мікрона. Німецькими фізиками Гердом Біннігом і Генріхом Рорером був створений сканувальний тунельний мікроскоп (СТМ), що дозволив маніпулювати речовиною на атомарному рівні (1981 р.), пізніше вони отримали Нобелівську премію. Сканувальний атомно-силовий (АСМ) мікроскоп розширив типи досліджуваних матеріалів (1986 р.).
У 1985 році Роберт Керл, Харольд Крото, Річард Смоллі відкрили новий клас сполук – фулерени (Нобелівська премія 1996 рік).
У 1988 році незалежно один від одного французький та німецький вчені Альбер Ферт і Петер Грюнберг відкрили ефект гігантського магнітоопору (ГМО) (у 2007 р. присуджено Нобелівську премію з фізики), після чого магнітні наноплівки і нанодроти почали використовуватися для створення пристроїв магнітного запису. Відкриття ГМО стало основою для розвитку спінтроніки. З 1997 року компанія IBM у промислових масштабах почала виготовляти спінтронні прилади - голівки для зчитування магнітної інформації на основі ГМО розмірами 10-100 нм.
1991 рік ознаменувався відкриттям вуглецевих нанотрубок японським дослідником Суміо Іїджимою.
У 1998 році було вперше створено транзистор на основі нанотрубок Сізом Деккером (голландський фізик). А у 2004 році він з’єднав вуглецеву нанотрубку із ДНК, уперше отримавши єдиний наномеханізм, відкривши дорогу розвитку біонанотехнологіям.
2004 рік - відкриття графену, за дослідження його влас- тивостей А. К. Гейму та К. С. Новосьолову у 2010 р. присуджена Нобелівська премія з фізики. Відомі фірми IBM, Samsung фінансують наукові проекти з метою розроблення нових електронних пристроїв, що змогли б замінити кремнієві технології.
4,8(4 оценок)
Ответ:
usik6
usik6
06.06.2020
Во времена Эйнштейна ещё не была разработана Теория гидродинамики барического поля, созданная лишь пару десятилетий назад и применяющаяся для численного моделирования на компьютерах пространственных процессов и расчётов движущей силы градиентов давления в подвижных средах. Ссылаться на старинные выводы времён Эйнштейна в этом вопросе несерьёзно. В данном случае за счёт именно центробежной силы вращения жидкого ротора возникает увеличение давления в воде вдоль стенок сосуда и поэтому появляется горизонтальный градиент давления направленный к центру ротора, где давление становится меньше, что и является движущей силой для почти уравновешенных чаинок, смещающихся в центр. И при этом формируется и восходящий ток в центре этого ротора. Если бы чаинки были бы не тяжелее воды, а полностью уравновешенными, они бы начали всплывать по этому ротору вверх. Схема движений на рис.White Rabbit верная, но к ней не дано объяснений действующей силы, а оно есть - это градиент давления. Уравновешенные в воде объекты очень чувствительны к изменениям давления в воде, на чём и основан фокус с разжёванными спичками в бутылке, заткнутой пальцем, и перемещаемыми по вертикали "силой мысли" (а на самом деле изменением нажима пальцем на воду!). А то, что законы градиентов действующие в данном случае едины, видно на схеме градиентов и движения воздуха в смерче на приведённом мною рисунке, где у земли градиенты и движение направлены к центру ротора смерча (они и предметы туда же увлекают), а в центре ротора понижено давление и идёт подъём воздуха вверх. Так что не нужно ничего придумывать и искать в истории, "Вихрь" всё точно описал
4,4(62 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ