a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиРазложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Разложите выражение на множителиРазложите выражение на множителиa) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?
Көпмүшені көбейткіштерге жіктеңдер: a) Шахматтан жарысқа 6-7 сыныптардан 30 оқушы қатысты. 7-сынып оқушылары 6-сынып оқушыларынан 2 есе артық. Жарысқа әр сыныптан қанша оқушыдан қатысты?
b) Шабдалының бағасы өріктің бағасынан 25 тг артық. Компот дайындау үшін 2 кг шабдалы және 3 кг өрік қажет. Егер шабдалы мен өрік сатып алуға 2100 тг жұмсалса, жемістердің бағасы қандай?