М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Ізабель
Ізабель
21.07.2020 01:26 •  Физика

Один літературний герой загортовуючи свою волю спав на дошках які були втикані гвіздками гострями в гору.оцініть з скількох гвіздків скадалося ліжко вважаючи що: його маса 70кг вістря гвіздка має площу 0.1 мм^2 а людська шкіра може витримати тиск 3000000 па

👇
Ответ:

Один литературный герой закаляя свою волю, спал на досках, которые были утыканы гвоздями, остриями вверх. Оцените из скольких гвоздей получилась кровать, считая что: его масса 70 кг; острие гвоздя имеет площадь 0,1 мм^2, а человеческая кожа может выдержать давление 3000000 Па.

Дано:

m = 70 кг

S = 0,1 мм² = 10⁻⁷ м²

P = 3000000 Па = 3*10⁶ Па

Найти: n - ?

Давление, производимое человеком на гвозди:

P = F/nS = mg/nS, где n - количество гвоздей.

Тогда:

3*10⁶ = 70*10:(n*10⁻⁷)

n = 7*10⁹/(3*10⁶) = 7000:3 = 2333,(3) ≈ 2334 (шт.)

ответ: при условии, что давление распределяется равномерно по всем гвоздям, в такой "кровати" их потребуется не менее 2334 штук.

4,5(58 оценок)
Ответ:
nickitaartemjev
nickitaartemjev
21.07.2020
Дано: р = 3 000 000 Па
m = 70 кг
S = 0.1 мм² = 0.1 * 10^-6 м³
g = 10 м/с²
Найти: n - ?
Решение:
р = F/(n*S)
p = (m*g)/(n*S)
n = (m*g)/(p*S)
n = (70*10)/(3000000*0.1*10^-6) = 700/0.3 = 2333
ответ: количество гвоздей n = 2333 шт.
4,4(71 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Fenerа
Fenerа
21.07.2020

Електромагні́т (англ. electromagnet, нім. Elektromagnet m) — пристрій, що створює магнітне поле під час проходження електричного струму. Зазвичай електромагніт складається з обмотки[en] і феромагнітного осердя, який набуває властивостей магніту при проходженні по обмотці струму. У електромагнітах, призначених, перш за все, для створення механічного зусилля також присутній якір (рухома частина магнітопроводу), що передає зусилля.

Объяснение:

Обмотки електромагнітів виготовляють з ізольованого алюмінієвого або мідного дроту, хоча є і надпровідні електромагніти. Магнітопроводи виготовляють з магнітом'яких матеріалів — звичайно з електротехнічної або якісної конструкційної сталі, литої сталі і чавуну, залізонікельових і залізокобальтових сплавів. Для зниження втрат на вихрові струми магнітопроводи виконують з набору листів (шихта).

Електромагніти застосовують для створення магнітних потоків в електричних машинах і апаратах, пристроях автоматики тощо. (генераторах, двигунах, реле, пускачах і т. д.).

Нейтральні електромагніти постійного струму Редагувати

У таких магнітах сила залежить тільки від величини струму в обмотці і не залежить від напряму струму.

Поляризовані електромагніти постійного струму Редагувати

У електромагнітах цього типу створюється 2 незалежних магнітних потоки: поляризаційний, який утворюється зазвичай полем постійного магніту, і робочий магнітний потік, який виникає під дією обмотки керування, сили намагнічування (м. р. с.). Дія такого магніту залежить як від величини магнітного потоку, так і від напряму електричного струму в робочій обмотці.

Електромагніти змінного струму Редагувати

У цих магнітах живлення обмотки здійснюється від джерела змінного струму, а магнітний потік періодично змінюється по величині і напряму, внаслідок чого сила тяжіння пульсує від нуля до максимального значення з подвоєною частотою по відношенню до частоти струму живлення.

Інші класифікації Редагувати

Електромагніти розрізняють також за рядом інших ознак: за включення обмоток — з паралельними і послідовними обмотками; за характером роботи — що працюють в тривалому, переривистому і короткочасному режимах; за швидкістю дії — швидкої і сповільненої дії і т. д.

4,4(96 оценок)
Ответ:
gardenberg17
gardenberg17
21.07.2020
1. Сила Архимеда (выталкивающая) - это вес жидкости (или газа) , взятой в объёме тела: Fа = ρ(ж) g V(т).
2. Пло́тность — скалярная физическая величина, определяемая как отношение массы тела к занимаемому этим телом объёму
3. Миллиметр водяно́го столба́ — внесистемная единица измерения давления. Равен гидростатическому давлению столба воды высотой 1 мм, оказываемому на плоское основание при температуре воды 4 °С. 
4. Плаву́честь — свойство погружённого в жидкость тела оставаться в равновесии, не выходя из воды и не погружаясь дальше, то есть плавать. 
4,4(37 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Физика
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ