ответ:альванічні покриття наносяться на деталі для їх протикорозійного захисту і для додання автомобілю необхідного зовнішнього вигляду.
Залежно від призначення гальванічні покриття діляться на захисні, що оберігають металеві деталі від корозії, і захисно-декоративні, які поряд із захисними властивостями надають деталям хороший зовнішній вигляд.
Прикладом захисних покриттів, що наносяться на сталеві деталі і не вимагають декоративного оздоблення, є цинкові і приємним рідше кадмієві.
Захисно-декоративні покриття бувають двошарові (нікель-хром) і тришарові (мідь-нікель-хром). Вони наносяться на вироби, виготовлені зі сталі, сплавів міді і цинку, а також синтетичних матеріалів. Найчастіше ці покриття використовуються для декоративного оздоблення внутрішніх деталей автомобіля, які найменше піддаються корозійного сприяння, деталей зовнішньої обробки кузова (склоочисники, дверні ручки, молдинги і т. п.), які схильні до корозії в більшій мірі, а також для частин автомобіля, які працюють у винятково агресивних корозійних середовищах (буфера, ковпаки коліс, рамки фар і ліхтарів світлової сигналізації).
Объяснение:
T₀ = 100 °C = 373 К
T = 600 K
λ = 0,25 · 10⁵ Дж/кг
с = 0,13 · 10³ Дж/(кг·К)
Найти:
υ = ?
Решение:
Механическая энергия которой обладает пуля = кинетической энергии пули.:
ΔW = Eк = (m · υ²)/2
Внутренняя энергия пули после застревания равна 60 % от кинетической энергии:
Eк = 0,6 · ΔU = 0,6 · (Q₁ + Q₂)
где Q₁ - тепло которое получается поля после застревания (Дж);
Q₂ - после получения тепла пуля расплавилась (Дж);
Q₁ = c · m · (T - T₀)
Q₂ = λ · m
Составим уравнение:
(m · υ²)/2 = 0,6 · (c · m · (T - T₀) + λ · m)
откуда выразим скорость пули:
υ = √(1,2 · (c · m · (T - T₀) + λ · m)/m)
υ = √(1,2 · (c · (T - T₀) + λ) = √(1,2 · ( 0,13 · 10³ · (600 - 373) + 0,25·10⁵) ≈ 245,8 (м/с)
p.s. сверху - для тех кто с телефона