М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DastyMilk
DastyMilk
05.11.2022 09:56 •  География

В каких профессиях нужна карта и координаты русский язык

👇
Ответ:
Annet234
Annet234
05.11.2022

штурман

Объяснение:

4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
LuKи
LuKи
05.11.2022

Объяснение:

Трішки історії:

У Китаї існувала заборона морської торгівлі, введена за часів імперій Мін і Цин. Головною метою спочатку була боротьба з прибережним піратсвом, але це негативно впливало на національну економіку і на протязі п'яти століть затримувало розвиток прибережних поселень. Піратами були японці, які розоряли берега Китая і Кореї з 13 по 16 століття, спочатку це були збіднілі японські рибаки, а потім до піратів почали приєднуваться інші збіднілі групи. І у 1371р. ініціатором заборони на морську торгівлю став імператор Чжу Юаньчжан, що негативно ставився до іноземців, це був перший імператор китайської імперії Мін. Він відомий як реформатор і борець з впливом монголів. І цей імператор дозволяв іноземців впускати в Китай, тільки якщо вони принесуть якісь дари. У середині 16 ст. чиновнитство дозволило португальцям влаштуватися в Макао і не пізніше 1567 р відмінилась заборона на торговлю з ними. Після цього торгівля була сконцентрована в таких містах як Гуанчжоу, Цюанчжоу і Нінбо. Через ці поселення проникали в Китай християньскі місіонери. Але з приходом Маньчжурської династії морська заборона знову вступила в силу. Як прийшла династія Цин, у 17 ст було загострення суперечень феодального суспільства і сталася Велика селянська війна. Мінську династію розгромили, а китайські феодали, відчуваючи безсилля проти селян, уклали союз з маньчжурськими ханами. Ця династія Цин вона чинила доволі жорстку політику, бо обмежувала у дечому в правах людей, контролювалося усе: від змішаних шлюбів, що заборонили, до зачісок.  І згодом їхня потреба в втручанні іноземців зникла, тим паче вони все більше хотіли поширити свій вплив, тому у 1757 р. імператор Цяньлунь видав указ, який забороняв іноземну торгівлю скрізь, крім порту Гуанчжоу. Але, що можу сказати, ця династія гальмувала розвиток Китаю. Вона хотіла, щоб її усі почитали і підкорялися, але від цього було мало толку. Вони не могли принести нічого нового, а старі закони і так далі уже були неактуальні, бо іностранці і так уже око давно поклали на Китай. Тому там далі через цей Гуанчжовський порт і почали нелегально ввозити британці опіум, але це вже інша тема.

Географія:

Китай складається з власне етнічного Китаю (18 історичних провінцій Китайської імперії), Внутрішньої Монголії, Сіньцзяну, Маньчжурії і Тибет — території КНР і Тайваню — території Республіки Китай. Узбережжя континентальної частини Китаю на сході і півдні омивається водами Бохайського, Жовтого, Східно-Китайського і Південно-Китайського морів Тихого океану. У морях, що омивають Китай, розкидано 5 400 островів. Китай межує з Монголією, Росією, Казахстаном, Киргизстаном, Таджикистаном, Афганістаном, Індією, Непалом, М'янмою, В'єтнамом, Бутаном, Лаосом, Північною Кореєю

Цікаві факти:

1. Китайська мова має понад 80000 ієрогліфів

2. Китай вважається найдавнішою цивілізацією світу

3. Китай за своєю площою займає третє місце у світі

4. Повітря в Пекіні настільки отруєне, що дихати ним – це все одно що щодня викурювати по 21 сигарет.

5. Летюча миша в Китаї — символ удачі. Її зображення можна зустріти повсюдно на предметах побуту і традиційному одязі.

6. В країні налічується приблизно 64 мільйони пустих будинків і є цілі міста-примари.

7. Шанхай і Пекін — самі великі міста з чисельністю населення.

8. Всі панди світу належать Китаю

9. У Китаї лише один часовий пояс.

10. Знаменита Велика китайська стіна — найбільше і найдовше кладовище у світі. За численними даними, її будівництво коштувало життів більше одного мільйона чоловік. За легендою дракон був пов'язаний з побудовою стіни.

11. Китайські ліхтарики — невід’ємна частина китайської культури. Вважається, що вони з’явилися в 250 році до н. е. Це символ довгого життя і добробуту.

4,4(36 оценок)
Ответ:
krasilnikovavik
krasilnikovavik
05.11.2022

ответ

Речь идёт о Марко Поло. Марко Поло родился 15 сентября 1254 года в  Венеции. Он был купцом и путешественником, представившим историю своего путешествия по Азии в знаменитой «Книге о разнообразии мира». Несмотря на сомнения в достоверности фактов, изложенных в этой книге, высказываемые с момента её появления и вплоть до настоящего времени, она служит ценным источником знаний по географии, этнографии, истории Армении, Ирана, Китая, Казахстана, Монголии, Индии, Индонезии и других стран в средние века. Эта книга оказала значительное влияние на мореплавателей, картографов, писателей XIV—XVI веков. В частности, она была на корабле Христофора Колумба во время его поиска маршрута в Индию; по подсчётам исследователей, Колумб сделал на ней 70 пометок.

4,4(12 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ