В Азии есть источники пресной воды но только они непригодные для питья. Есть станции очистки воды её очищают или, официально говоря, «подготавливают» с установок водоподготовки.
Объяснение:
Вода многих источников пресной воды непригодна для питья людьми, так как может служить источником распространения болезней или вызывать долго проблемы со здоровьем, если она не отвечает определённым стандартам качества воды. Вода, которая не вредит здоровью человека и отвечает требованиям действующих стандартов качества называется питьевой водой. В случае необходимости, чтобы вода соответствовала санитарно-эпидемиологическим нормам, её очищают или, официально говоря, «подготавливают» с установок водоподготовки.
Чільне місце за економічним значенням належить фінан- совій та біржовій діяльності
У США зосереджено численні компанії, що надають найрізноманітніші ділові послуги – консалтингові, аудиторські, рекламні та ін.
США – світовий лідер у сфері науково-дослідних і дослідницько- конструкторських робіт.
Ó сфері продукування технологій всесвітньовідомою є корпорація Microsoft (Майкрософт)– найбільший у світі розробник комп’ютерного програмного забезпечення. International Business Machines (IBM) надає інтернет-послуги, забезпечуючи роботу серверів і консультування у різ- них сферах від комп’ютерів до нанотехнологій.
За кількістю зайнятих найбіль- шою сферою третинного сектору є освіта (у США розташовано провід- ні університети світу) та охорона здоров’я. На другому місці – оптова та роздрібна торгівля, що є основ- ною сферою діяльності для дрібного та середнього підприємництва.
Äинамічно розвивається турис- тична сфера. За кількістю інозем- них відвідувачів США поступають- ся лише Франції.
Важливими складови- ми третинного сектору США є зву- козаписувальна та кіноіндустрія. Окрім великих прибутків, ці сфери визначають глобальні тренди у роз- витку масової культури: Голлівуд став серцем світового кінематогра- фу, а американські музичні жанри (джаз, соул, рок-н-рол, реп) задають стандарти сучасної музики.
США мають надзвичайно потужну транспортну систему. В умовах великої протяжності території ефективні транспортні сполученняє необхідною умовою економічного розвитку країни.
Авіаційний транспорт обслуго- вує пасажирські перевезення на великі відстані.
Залізничний транспорт має чільне значення для перевезень великотоннажних вантажів суходолом, а також відіграє допоміжну роль у пасажироперевезеннях.
Морський транспорт має визначаль- не значення для міжнародних вантажоперевезень.
Внутрішній водний тран- спорт розвинений у східній частині США.
Функціонує широка мережа трубопроводів – прокладено сотні тисяч кілометрів нафто- і газогонів.
Зокрема, країна не відчуває браку енергоносіїв, бо електроенергетика продукує мільярди кВт-год електроенергії на рік.
Àвтомобілебудування визначало спеціалізацію країни впродовж ХХ ст. Найбільшими автовиробниками були компанії Ford Motor (Форд Мотор), General Motors (Дженерал Моторз) і Chrysler (Крайслер).
Найбільшими центрами аеро-
космічного виробництва є Лос-Ан-
желес, Сіетл, Даллас, Атланта.
Виробництво електроніки та електротехніки (комп’ютерів, засобів зв’язку, приладів та ін.) розвинено у багатьох штатах.
Основним районом поширен- ня чорної металургії є Приозер’я з центрами у Піттсбурзі, Клівленді, Чикаго. Її значення суттєво змен- шилося.
Розвинута кольорова металургія: витоп міді зосереджено у гірських шта- тах Юта й Аризона; алюмінію – поблизу портів у штатах Нью-Йорк, Південна Кароліна, Техас, Вашингтон. Основним районом поширення виробництв тканин, одягу, взуття цих видів діяльності є Аппалацький Підмонт. Coca-Cola (Кока-Кола) – найвідоміша компанія з виробництва безалкогольних напоїв у світі.
Потужною є гірничо-видобувна промисловість. Êраїна посідає одне з чільних місць у світі за вартістю видобутої мінеральної сировини і водно- час є найбільшим її імпортером. Основну роль відіграє видобуток нафти і природного газу (в Техаському, Аляскинському, Каліфорнійському ба- сейнах, на узбережжі та шельфі Мексиканської затоки).
На території США роз- різняють низку спеціалізованих сільськогосподарських регіонів: пшеничний пояс, що простягаєть- ся від Техасу на півдні до Монта- ни на півночі: кукурудзяний пояс (Індіана, Іллінойс, Айова і прилег- лі території сусідніх штатів); славу картопляного штату має Айдахо.
Ó гірських районах і на міжгірних плато західних штатів поши- рено пасовищне скотарство. Високоурбанізовані райони країни спеціалі- зуються на тваринництві молочно-м’ясного спрямування та вирощуванні овочів.
Объяснение:
правельные ответы
первый
второй
четвертый
надеюсь правильно