Объяснение:
Режи́м річо́к — закономірна зміна стану річок з часом, яка залежить в першу чергу від кліматичних умов. Проявляється у вигляді коливань рівнів і витрат води.
Кількість води в річках змінюється за багаторіччя (багаторічний гідрологічний режим) і за сезонами (внутрішньорічний гідрологічний режим).
Найвищий рівень води в річці буває щороку в певний час, його називають повінню. Вона настає після танення льоду та снігу в горах влітку, а для річок на території України - весною (весняна повінь), внаслідок танення снігового покриву, що утворився взимку.
Найнижчий рівень води в річці — межень, коли значно зменшується атмосферне живлення. Для більшості річок України характерними є літньо-осіння та зимова межені.
Паводки — раптові підйоми рівня води внаслідок випадання значної кількості атмосферних опадів (дощові паводки).
На річках, що протікають по території, де відбувається зміна пір року, взимку гається льодостав — період нерухомого льоду на річках, а на весні льодохід.
Канада расположена в северном полушарии,на материке Северная Америка.Австралия расположена в южном полушарии и сама является материком.Австралия пересекается Южным тропиком почти посередине,Канада пересекается Северным тропиком в северной части.
Ни Канада ни Австралия не пересекаются 0 и 180 меридианами.
Канада омывается тремя океанами:Тихим,Атлантическим и Северным Ледовитым.Австралия омывается двумя океанами:Тихим и Индийским.
Канада граничит на северо-западе и на юге с США.Австралия по суше ни с кем не граничит.
Канада и Австралия относятся к крупным странам по своей территории.
Египет является одной из самых развитых стран Африки и развивающейся страной ближнего востока. Эта страна сотрудничает со всеми странами Африки и ближнего востока, а также с США, Великобританией, Францией , Германией, Китаем и иногда с Россией в научно-технической деятельности, хотя страна отстаёт в этом роде деятельности от других более развитых стран мира.