М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Чому більшість вітчизняних цивільних літаків експортують?

👇
Ответ:

 Це пов'язано з тим, що українські авіакомпанії  не купують нові літаки, вироблені на заводах України, а беруть їх в лізинг (оренду) або купують старі і доводять їх до робочого стану. Багаті підприємці України для особистого користування купують літаки Франції та Канади, які більш комфортабельні і високотехнологічні.

Объяснение:

4,6(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
2006lSashal2006
2006lSashal2006
04.04.2021

1. Выберите страну, которая является одним из крупнейших производителей нефти и одновременно крупным её импортёром: США.

2. Найдите единственно правильное сочетание страны и преобладающего в ней типа электростанций (по доле в выработке электроэнергии): Норвегия – ГЭС.

3. Какая страна лидирует в мире по объёму производимой электроэнергии:  Китай.

4. В крупных масштабах торговля сырой нефтью ведется между странами: Саудовская Аравия и Япония.

5. Укажите ошибку в перечне стран – экспортеров угля: Германия.

6. В какой из перечисленных стран наиболее высока доля электроэнергии, производимой на АЭС:  Франция.

7. Какая страна является лидером в экспорте автомобилей: Германия.

8. Выделите две страны, являющиеся крупнейшими производителями радиоприемников, телевизоров, часов, фотоаппаратов: Япония,  Китай.

9. Какие две страны из названных лидируют в производстве морских невоенных судов: Япония, Республика Корея.

10. Крупнейшими производителями автомобилей является группа стран: Япония, США, Германия.

11. Выберите группу стран – лидеров в лесной промышленности:  Бразилия, США, Канада, Россия.

12. Наиболее распространенными зерновыми культурами в мире являются: кукуруза, рис, пшеница.

13. Найдите ошибку в списке стран – экспортеров пшеницы: Бразилия.

14. Какая страна имеет самое большое поголовье крупного рогатого скота: Индия.

15. «Зеленая революция – это: внедрение новейших технологий в сельское хозяйство.

16. Укажите вариант, в котором названы две страны, по территории которых проходят важнейшие для мирового хозяйства каналы: Панама, Египет.

17. В мировых грузоперевозках преобладает транспорт: морской.

18. Какие страны являются лидерами по тоннажу морского торгового флота: Либерия, Панама, Япония.

19. В каких группах стран более 90% всех внешнеторговых перевозок обеспечивает морской транспорт:  Япония, Великобритания, Австралия.

20. Выберите из списка три страны, в которых международный туризм является отраслью специализации: Таиланд, Греция,  Египет.

4,8(92 оценок)
Ответ:
ксззххххх
ксззххххх
04.04.2021

Охорона навколишнього природного середовища, раціональне використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини - невід'ємна умова сталого економічного та соціального розвитку України. З цією метою Україна здійснює на своїй території екологічну політику, спрямовану на збереження безпечного для існування живої і неживої природи навколишнього середовища, захисту життя і здоров'я населення від негативного впливу, зумовленого забрудненням навколишнього природного середовища, досягнення гармонійної взаємодії суспільства і природи, охорону, раціональне використання і відтворення природних ресурсів. Питання екологічної безпеки та, у зв'язку з цим, природоохоронної діяльності в Українській державі є пріоритетними. Стаття 50 Конституції України наголошує, що "кожен має право на безпечне для життя і здоров'я довкілля та на відшкодування завданої порушенням цього права шкоди. Кожному гарантується право вільного доступу до інформації про стан довкілля, про якість харчових продуктів і предметів побуту, а також право на її поширення. Така інформація ніким не може бути засекречена".

Стаття 3 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" основними принципами охорони навколишнього природного середовища в Україні визначає: пріоритетність вимог екологічної безпеки, обов'язковість додержання екологічних стандартів, нормативів та лімітів використання природних ресурсів при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності; гарантування екологічно безпечного середовища для життя і здоров'я людей; запобіжний характер заходів щодо охорони навколишнього природного середовища; екологізацію матеріального виробництва на основі комплексності рішень у питаннях охорони навколишнього природного середовища, використання та відтворення відновлюваних природних ресурсів, широкого впровадження новітніх технологій; збереження просторової та видової різноманітності і цілісності природних об'єктів і комплексів; науково обґрунтоване узгодження екологічних, економічних та соціальних інтересів суспільства на основі поєднання міждисциплінарних знань екологічних, соціальних, природничих і технічних наук та прогнозування стану навколишнього природного середовища; обов'язковість екологічної експертизи; гласність і демократизм при прийнятті рішень, реалізація яких впливає на стан навколишнього природного середовища, формування у населення екологічного світогляду; науково обґрунтоване нормування впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище; безоплатність загального та платність спеціального використання природних ресурсів для господарської діяльності; стягнення збору за забруднення навколишнього природного середовища та погіршення якості природних ресурсів, компенсація шкоди, заподіяної порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища; вирішення питань охорони навколишнього природного середовища та використання природних ресурсів з урахуванням ступеня антропогенної змінності територій, сукупної дії факторів, що негативно впливають на екологічну обстановку; поєднання заходів стимулювання і відповідальності у справі охорони навколишнього природного середовища; вирішення проблем охорони навколишнього природного середовища на основі широкого міждержавного співробітництва.


Екологічна ситуація в Полтавській області

 

У Полтавській області стан навколишнього природного середовища протягом останніх років залишається стабільним, враховуючи незначну динаміку змін більшості показників, що характеризують стан довкілля, за відсутності техногенних та природних надзвичайних подій і явищ, і є доволі прийнятним у порівнянні з більшістю інших областей України.

Протягом року в області в атмосферне повітря викидається 150 тис. т забруднюючих речовин (без діоксиду вуглецю). Передують міста Кременчук і Полтава, на які припадає майже половина обсягів викидів в області (на М.Кременчук - майже третина). Щільність викидів складає 5,3 т/км2 і близько 100 кг за рік на 1 мешканця області, що, відповідно, в 1,9 рази та в 1,3 рази менше ніж в середньому по Україні. Найбільшим

4,4(78 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ