М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Аля3338
Аля3338
11.11.2021 16:51 •  География

Спрогнозуйте що може очікувати на людство в майбутньому якщо ставлення до навколишньої природи в усіх країнах світу залишиться незмінним?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
EtoBolshayaProblema
EtoBolshayaProblema
11.11.2021

Объяснение:

кольорова металургія України, порівняно з виробництвом чорних металів, в Україні розвинута менше і представлена лише деякими її галузями, що зумовлено відсутністю великих покладів руд кольорових металів, але залишатися досить потужним промисловим утворенням. За даними статистики, в галузі налічується більше 60 підприємств різних форм власності, а завдяки позитивній кон'юнктурі світового ринку кольорових металів, галузь має перспективи подальшого розвитку. Майже 80% продукції підприємств кольорової металургії йде на експорт унаслідок невисокого внутрішнього споживання. Однак з кожним роком ситуація в плані розвитку внутрішнього споживання поступово поліпшується.

Кольорова металургія в Україні представлена комплексом підприємств, які здійснюють видобування, збагачення, металургійну переробку руд кольорових і рідкісних металів, включаючи виробництво сплавів, прокат кольорових металів і переробку вторинної сировини. Характерними рисами кольорової металургії є, по-перше, необхідність і наявна можливість комплексного використання рудної сировини, отримання з неї поряд з основним металом й інших компонентів; по-друге, висока здатність комбінування виробництва з іншими галузями. Наприклад, титаномагнієве виробництво комбінується (поєднується) з випуском титанових білил, хлору, соляної кислоти, емалей; виробництво глинозему та алюмінію з нефелінової сировини варто поєднувати з виробництвом цементу та соди. Виший рівень кооперування кольорової металургії з іншими виробництвами, забезпечує його більший економічний ефект. Підприємства кольорової металургії в своєму розміщенні орієнтуються на сировинний фактор (мідь, нікель, ртуть) та енергетичний (цинк, алюміній, магній).

Сировинна база кольорової металургії України, представлена видобутком різноманітних руд, зокрема, алюмінієвих і таких, що містять в собі титан, цирконій, магній, ртуть, германій, графіт, нікель, золото, уран, скандій і гафній. Знайдені і вивчені родовища таких нетрадиційних для України копалин, як берилій, ніобій, тантал, рідкоземельні метали, мідь, свинець, цинк і молібден.

4,8(87 оценок)
Ответ:
margarinchik2008
margarinchik2008
11.11.2021
Показателем плодородия почвы служит окраска ее верхнего 15-20-сантиметрового слоя. У плодородного грунта с высоким процентным содержанием гумуса цвет этого слоя варьирует от пастельно-коричневого до насыщенно-бурого. Более бледная окраска указывает на то, что почва обделена гумусом, и, следовательно малоплодородная. Чернозем без труда можно отличить от обычной почвы по черному цвету и зачастую тяжелой структуре.

Косвенным показателем плодородия почвы выступает также наличие в ее пахотном слое дождевых червей. Чем больше этих подземных жителей в огородном грунте, тем выше его структурность. Дело в том, что основу рациона червей составляют минеральные и органические частички, которые, проходя через их кишечник, преобразуются в стойкие органоминеральные комплексы, насыщенные питательными элементами в доступной для растений форме. Эти соединения покидают организм червяка в виде небольших плотных комочков, которые не размываются дождевыми осадками и не распадаются при механическом воздействии. Благодаря их неоднородному строению, в почве они не прилегают друг к другу вплотную: между ними формируются пустоты, которые заполняются влагой и воздухом. В зависимости от размера комочков и их количества в почве создаются самые благодатные условия для процветания самых разнообразных живых существ.
4,8(73 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ