М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
qwejajka
qwejajka
26.01.2022 05:03 •  География

Свойства океанических вод атлантического океана? ​

👇
Ответ:
EvaVergun
EvaVergun
26.01.2022

1 Солёность воды 34,8%.

2 Температура средняя +16,5 °С.

3 Две системы течений (по часовой стрелке и против часовой стрелки).

4 Высота приливной волны достигает 18 м.

5 Расположение почти во всех географических поясах.

4,6(45 оценок)
Ответ:
Pygacev1959
Pygacev1959
26.01.2022

Зональность водных масс в океане осложнена влиянием суши и морских течений. Это проявляется прежде всего в распределении температур поверхностных вод. Во многих районах океана изотермы у берегов резко отклоняются от широтного направления. Северная половина океана теплее южной, разница в температурах доходит до 6°С. Средняя температура поверхностных вод (16,5°С) несколько ниже, чем в Тихом океане. Охлаждающее влияние оказывают воды и льды Арктики и Антарктики. Соленость поверхностных вод в Атлантическом океане высокая. Одна из причин повышенной солености состоит в том, что значительная часть испаряющейся с акватории влаги не возвращается снова в океан, а переносится на соседние материки (из-за относительной узости океана). В Атлантический океан и его моря впадает немало больших рек: Амазонка, Конго, Миссисипи, Нил, Дунай, Ла-Плата и др. Они выносят в океан огромные массы пресных вод, взвешенного материала и загрязняющих веществ. В опресненных заливах и морях субполярных и умеренных широт зимой у западных берегов океана образуется лед. Многочисленные айсберги и плавучий морской лед мешают судоходству в северной части Атлантического океана.  

Объяснение:

4,5(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Бацио
Бацио
26.01.2022

Легка промисловість є перспективна галузь, що спеціалізується на випуску непродовольчих товарів народного вжитку. Вона забезпечує населення нашої держави взуттям, одягом, трикотажними виробами, тканинами, і іншими предметами народного вжитку. Також доцільно було звернути увагу на те, що на легку промисловість України доводиться близько 50% від всього випуску непродовольчих товарів народного вжитку. В умовах орієнтації економіки в України на соціальні потреби населення, саме цій галузі належить провідна роль в підвищенні рівня життя населення за рахунок його забезпечення непродовольчими товарами високої якості.

Комплекс по виробництву товарів народного вжитку - важлива складова частина економіки країни, яка повинна сприяти стабілізації загальноукраїнського споживчого ринку. Серед товарів народного вжитку виділяють продовольчі і непродовольчі. Серед непродовольчих товарів виділяються вироби культурно-побутового і господарського призначення, вироблені в галузях важкої індустрії і легкої промисловості.

Продукція легкої промисловості орієнтована не лише на задоволення потреб населення країни, але і на випуск багатьох видів сировини і допоміжних матеріалів для інших галузей (машинобудування, харчової промисловості та ін.). З продукції виробничого призначення випускається в основному безліч різновидів технічної виробничої тканини, налагоджується випуск нового вигляду виробничої сировини на підприємствах легкої промисловості.

Легка промисловість, яка ще зовсім нещодавно була галуззю з потужним джерелом надходження коштів до бюджету, сьогодні знаходиться у складному становищі. Одна з найважливіших галузей промисловості, яка завжди була сильною в Україні, зараз гине, і цим стурбовані багато провідних фахівців. Багато підприємств, що мали у минулому світове значення зараз скоротили обсяг виробництва або оголошені банкрутами.

На даний момент перед швейною промисловістю України поставлено завдання формування і розміщення державних замовлень, координування діяльності підприємств, пов'язаної з виконанням цих завдань; завдання розробки програм перспективного розвитку нового вигляду сировини і сприяння збалансованому розвитку підгалузей.

Швейна промисловість вирішує одночасно багато завдань державного

рівня. Галузь є однією з найбільш соціально вагомих, адже вона має

забезпечувати населення високоякісною швейною продукцією; задовольняти

матеріальні потреби людей з урахуванням специфіки попиту в різних областях; повніше використовувати трудові ресурси в районах важкої металургії.

Сучасна ситуація в економіці України потребує розв’язання таких

кардинальних взаємопов’язаних проблем, як вихід із кризи та піднесення і

розвиток виробництва. Та якою б важкою не була в даний момент ситуація в швейній промисловості, вона зовсім не безвихідна. Отже, швейна промисловість також є перспективна галузь, тому слід перерахувати деякі перспективи розвитку, в разі реалізації яких швейна промисловість України повернула б втрачену силу.

Таким чином, потрібно розпочати з розробки системи оподаткування, яка б стимулювала збільшення обсягів виробництва конкурентноспроможних товарів, успішне їх оновлення, підвищення якості, зменшення ціни, а також технічного переоснащення підприємств, впровадження нових технологій виробництва товарів.

Проблема скорочення витрат і управління ними – важливий напрям реформування всіх підприємств і, зокрема, швейного виробництва. В умовах жорсткої конкуренції, особливо з боку виробників, що імпортують в нашу державу продукцію швейної промисловості з нижчими цінами, збільшення прибутковості швейних підприємств за рахунок підвищення цін на продукцію практично неможливе. Це означає, що необхідно знижувати собівартість швейної продукції і покращувати її якісні показники, що і приведе до збільшення прибутку.

Отже, узагальнюючи все викладене вище, можна зробити висновок, що наступним кроком буде організація контролю за використанням оборотних коштів, який повинен включати: вибір показників, які характеризують стан і використання оборотних коштів; здійснення систематичного за використанням оборотних коштів і фіксація параметрів їх стану; визначення відхилень фактичних показників від запланованих і встановлення причин їх виникнення; розробка заходів щодо припинення використання оборотних коштів; стимулювання розвитку власної сировинної бази легкої промисловості; створення конкурентноспроможності українських підприємств із зарубіжними фірмами, шляхом використання їх позитивного досвіду на вітчизняному ринку; впровадження науково-технічного прогресу в сферу легкої промисловості України.

4,6(58 оценок)
Ответ:
Vania54
Vania54
26.01.2022

Земная кора -вляется самой тонкой оболочкой планеты. Ее доля составляет 1% от общей массы Земли. На поверхности земной коры обитают люди и добывают из нее все необходимое для выживания. В земной коре, во многих местах, имеются шахты и скважины. Ее состав и строение изучается с образцов собранных с поверхности.

Мантия -Представляет собой самую обширную оболочку земли.  Ее объем, и масса составляет 70 – 80% всей планеты. Мантия состоит из твердого вещества, но менее плотного, чем вещество ядра. Чем глубже располагается мантия, тем больше становиться ее температура и давление. Мантия имеет частично расплавленный слой. С этого слоя твердые вещества перемещаются к ядру земли.

Ядро -является центром земли. Оно имеет очень высокую температуру (3000 – 4000 оС) и давление. Состоит ядро из самых плотных и тяжелых веществ. Оно составляет приблизительно 30% от общей массы. Твердая часть ядра плавает в его жидком слое, создавая тем самым магнитное поле земли. Оно является защитником жизни на планете, оберегая ее от космических лучей.

Объяснение:

4,5(52 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ