М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
alinka57d
alinka57d
22.07.2021 18:02 •  География

болашақта ақпараттың дамуы тақырыбына шағын эссе жазыңыздар​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
ghcfgnyhvjt
ghcfgnyhvjt
22.07.2021

Вкратце: космос - очень светлое место, просто ваши глаза слишком слабые.

Если бы вы могли видеть в радио, микроволновом, ИК, УФ и в рентгеновском диапазонах, космос был бы куда ярче чем сейчас. Человеческий глаз улавливает только крошечную долю электромагнитного спектра, и имеет далеко не самую высокую чувствительность.

При хорошей погоде и хорошем же зрении, читать можно и ночью при свете звёзд, хоть и придётся очень сильно вглядываться. Что уж говорить, будь у вас более широкие зрачки с большей светопропускной силой, тем более, в большем световом диапазоне.

4,8(49 оценок)
Ответ:
annarom1108
annarom1108
22.07.2021

Велика природна зона в Африці, яка розташована безпосередньо на південь від Сахари, має назву Сахель. У перекладі з арабської це слово означає «берег» — південний «берег» (край) найбільшої пустелі світу. Він простягається на майже 4000 км вузькою (близько 400 км) смугою від Атлантичного океану до Червоного моря. Сахель — це зона напівпустель і пустельних саван, що переходить на півдні до типових саван. Середня річна температура тут тримається на рівні 27-29°С і майже не змінюється за місяцями, а пори року та сільськогосподарські сезони розрізняють за кількістю опадів.

пасовищ. Перевипас став призводити до швидкого їх витоптування, і піщані грунти часто перетворювались на піски.

Але значна частина «провини» лежить і на хліборобах, які не лише стали розорювати землі в південній частині Сахель, які раніше служили зимовими пасовищами для кочівників, а й почали просуватися в північну, більш посушливу її частину, до їх літніх пасовищ. У результаті між кочівниками та землеробами розгорнулася справжня боротьба за джерела водопостачання.

4,8(50 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ