1:2000000
Частью океана являются и проливы. Проливы, соединяя моря и океаны между собой, значительно сокращают транспортные пути. Берингов, Зондский проливы, а также проливы Дрейка и Дейвиса соединяют океаны.
Иногда люди соединяют океаны и моря искусственным путем - при каналов. Самыми удобными для проведения каналов являются узкие полоски суши, которые ограничены с двух сторон водой и соединяют две части суши – перешейки (Панамский, Суэцкий).
Суэцкий перешеек. По Суэцкому перешейку (на территории Египта) проведен Суэцкий канал, соединяющий Средиземное и Красное моря
Група 2:Українці успадкували риси населення доби Русі[1]. Ранньосередньовічний відлік етногенезу майбутньої нації, котрий обґрунтували зокрема Грушевський, Бжеський та Залізняк, є переважаючим у науковому середовищі XXI ст.
У той же час, на думку окремих істориків, зокрема, Смолія, котрий (услід за тезами Погодіна) зазначив, що варто відрізняти етногенез від формування української нації, яке відбулося у XVI столітті з української народності[2][3].
За визначенням соціолога О. В. Нельга, етногенез — це сукупність соціально-історичних та духовно-культурних процесів, що призводять до виникнення етнічного як явища і зумовлюють його подальший розвиток[4]. Вік народу визначається тривалістю його безперервного етнокультурного розвитку[5].
1:2000000
Объяснение: