Детский труд – это огромная мировая проблема, которая мешает детям получить навыки и образование, которые им необходимы, чтобы иметь возможность достойно работать в будущем. Основными причинами этого явления в Индии есть: неравенство, отсутствие образовательных возможностей, традиции и культурные ожидания. Более того, это все сохранению детского труда в Индии.
По данным переписи 2011 года, общая численность детского населения в Индии в возрастной группе (5–14) лет составляет 259,6 млн. человек. Из них 10,1 миллиона (3,9% от общей численности детского населения) работают либо в качестве «основного работника», либо в качестве работника». Кроме того, более 42,7 миллиона детей в Индии не посещают школу.
Тем не менее, хорошая новость заключается в том, что в последнее десятилетие в Индии снизился уровень детского труда на 2,6 миллиона человек. Однако в сельских районах это сокращение было более заметным, в то время как число работающих детей увеличилось в городских районах, что указывает на рост спроса на детский труд именно на низкооплачиваемой работе. Детский труд имеет различные последствия как в сельской, так и в городской Индии.
Стабильный экономический рост, уважение трудовых стандартов, достойный труд, всеобщее образование, социальная защита, признание потребностей и прав детей - все вместе устранить коренные причины детского труда.
Для розуміння питання розміщення населення в Азії, варто, спершу, навести деякі факти:
• Поточне населення Азії становить 4 623 563 935 осіб станом на 2020 рік, згідно з останніми оцінками Організації Об'єднаних Націй.
• Населення Азії становить 59,76% від загальної чисельності населення світу.
• Азія займає перше місце серед регіонів світу (приблизно еквівалентно «континентах»), упорядкованих за чисельністю населення.
• Щільність населення в Азії становить 387 осіб на км2.
• 50,9% населення проживає в містах.
• Середній вік в Азії становить 32 роки.
Розміщення населення в Азії є нерівномірним. Переважна більшість населення Азії знаходиться у прибережних зонах – на узбережжях вод (річок, морів та океанів). Якщо говорити про щільність населення по країнам, то бачимо наступні факти:
- Сінгапур 7600 осіб на км2
- Бахрейн 1770 осіб на км2
- Бангладеш 1100 осіб на км2
- Ліван 560 осіб на км2
Велике значення у розміщенні населення Азії є процеси урбанізації. Найвищий рівень цього явища прослідковується в Ізраїлі, Південній Кореї та Японії (80%). А найменший показник міського населення гається у Непалі – лише 18%. Очевидно, що інша частина населення проживає у сільській місцевості. Наразі, кількість міського та сільського населення (середній показник по Азії) майже однаковий 50 на 50 відсотків.
У Японії населення по суті статичне, але старіюче. У Казахстані, Вірменії та Грузії населення скорочується. В арабських країнах Близького Сходу гається один з найвищих у світі темпів зростання населення. Почасти, це через мусульманські традиції, які засуджують контроль над народжуваністю. Наступна найбільш швидкозростаюча область - Південна Азія. Темпи зростання в найбільшій країні регіону, Індії, хоча і були високими, значно знизилися протягом 1990-х років, як і в Бангладеші, хоча в Пакистані зберігалися дещо вищі темпи зростання. Регіони з найнижчими темпами зростання - це Північна і Центральна Азія.
2)Б
3)Б
4)В
5)А
6)Г
7)В
8)А