М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Страус123552
Страус123552
26.04.2022 19:52 •  География

Линии параллелей проходят a) С севера на юг

б) С запада на восток

в)С юго- востока на северо - запад

👇
Ответ:
karinavagi
karinavagi
26.04.2022
Параллели проходи с запада на восток
4,8(94 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
666642
666642
26.04.2022
Водні ресурси являють собою стратегічний, життєво важливий природний ресурс, що має особливе значення. Вони є національним багатством кожної країни, однією з природних основ її економічного розвитку. Вони забезпечують усі сфери життя і господарської діяльності людини, визначають можливості розвитку промисловості й сільського господарства, розміщення населених пунктів, організації відпочинку й оздоровлення людей.

Із загальної поверхні планети, площа якої становить 510 млн. км, вода займає 70,8 %. Але більше як 98 % усіх водних ресурсів планети становлять води з підвищеною мінералізацією, які мало придатні для господарського використання. Частка прісних вод, придатних для господарського споживання становить всього 4,2 млн. км (0,3 % загального об’єму гідросфери).Більша частина населення планети страждає від нестачі води, або від її незадовільної якості.

Україна належить до держав з недостатнім забезпеченням водними ресурсами. Вона – одна з найменш водозабезпечених країн Європи. Водні об’єкти України вкривають 24,2 тис.кв.км, що становить 4,0% від її загальної території ( 603,7 тис. кв. км ). До цих об’єктів належать річки, озера, водосховища, ставки, канали тощо. Територія України має не дуже густу річкову мережу ( середнє значення – 0,34 км/кв.км ), тут нема великих природних водойм і небагаті запаси підземних вод. Болота, що були природним регулятором водності річок, нині наполовину осушені. Отже, водні природні ресурси України – це, насамперед, місцевий і транзитний стік річок, водні запаси озер, штучних водойм і підземних горизонтів.

При здійсненні водогосподарської політики в нашій країні впродовж багатьох десятиліть вода ніколи не розглядалася як основа життєзабезпечення природних екосистем і людини, не враховувався і не прогнозувався економічний стан водних систем і їхній вплив на біорізноманіття. Традиційно вода розглядалася і використовувалась тільки як господарський ресурс для промислового і сільськогосподарського виробництва, отримання електроенергії, а також для скидання стічних вод, що зрештою і призвело до вичерпання природно-екологічного потенціалу водних ресурсів.
4,4(18 оценок)
Ответ:
jamesa99
jamesa99
26.04.2022

  Классификация озёр по происхождению.

1 Озёра в грабенах-это тектонические озёра,которые образовались в разломах и опусканиях земной коры (Байкал,Танганьика).

2 Озёра в кратере вулкана (Кроноцкое,Курильское).

3 Озёра-старицы,характерны для пойм рек (Ильмень).

4 Ледниковые озёра,образовались в углублениях после прохождения ледника (Ладожское,Онежское).

 Классификация озёр по наличию стока.

1 Сточные-это озёра,в которые реки впадают и вытекают (Ладожское,Байкал).

2 Бессточные-это озёра ,в которые реки только впадают ( Аральское,Балхаш).Они в основном солёные.

  Классификация озёр по солености.

1 Пресные содержат менее 1% солей (Байкал,Ладожское).

2 Солёные содержат более 1% солей (Каспийское,Чаны).

4,7(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ