Жестколистные леса широко распространены на планете. Однако большая их концентрация находится на Австралийском континенте и Средиземноморье. Для деревьев этой зоны характерны следующие особенности:
очень широкие кроны;
ветвление практически от земли;
жесткие листовые пластинки;
восковое покрытие листвы;
глубокое погружение корней в почву (иногда до 20 м.);
высокое содержание эфирных масел;
наличие пробки или коры на стволе.
Подробнее: https://obrazovaka.ru/geografiya/prirodnye-zony-zhestkolistnyh-lesov.html
Українські Карпати – це фізико-географічний край, який охоплює гірську частину Карпат, а також їх північно-східне й південно-західне рівнинні передгір’я. Край лежить на південному заході України і затиснутий у трикутник між державними кордонами України та умовною лінією Чернівці – Івано-Франківськ – Яворів, яка відділяє його від Східноєвропейської рівнини.
Клімат Українських Карпат визначається географічним положенням гір та їх висотою над рівнем моря. У горах він холодніший і вологіший, ніж на прилеглих територіях.
Кримська гірська фізико-географічна країна простягається смугою завширшки 50 км на півдні Кримського півострова від м. Севастополя до м. Феодосії на 180 км. За особливостями формування і будови, різновидами ландшафтів та їх мальовничістю Гірський Крим – надзвичайно оригінальне утворення, яке виділяється на тлі більш-менш одноманітних сусідів.
Клімат Гірського Криму, як і клімат рівнинної частини півострова, помірно континентальний. Однак між ними є суттєва різниця. Кількість опадів в горах зростає в два рази і становить в середньому 600 мм за рік.
Объяснение:
о_о
МОСКВА 1,49
КРАСНОЯРСК:1,81
ЧИТА:0,5
ЯКУТСК:0,72
МАГАДАН:1,5
ВЛАДИВОСТОК:1,15
АНАДЫРЬ:3,2(НЕ УВЕРЕН)
САЛЕХАРД:-
ЕКАТЕРИНБУРГ-1
МУРМАНСК:1,6