М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ileanka1
ileanka1
24.08.2021 14:30 •  География

Дослідження на тему використання продуктів переробки корисних копалин у побут

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kateadel01
kateadel01
24.08.2021

Экономическое развитие — расширенное воспроизводство и постепенные качественные и структурные положительные изменения экономики, производительных сил, образования, науки, культуры, уровня и качества жизни населения, человеческого капитала. Экономическое развитие включает развитие общественных отношений, поэтому протекает различно в конкретных исторически сложившихся условиях технологических укладов экономики и распределения материальных благ. Это процесс улучшения качества всех человеческих жизней и возможностей повышения уровня жизни, самоуважения и свободы.

4,5(60 оценок)
Ответ:
LeviAckerman13
LeviAckerman13
24.08.2021

На мілководдях тропічного поясу ростуть корали, які з червоними і зеленими водоростями створюють справжні острови. Найвідоміші з коралових островів – Мальдівські острови. Серед міцних коралових рифів та островів мешкає безліч видів безхребетних, таких як краби, морські їжаки, губки, риби.

У цьому океані знаходяться величезні ділянки густих заростей бурих водоростей. У відкритому океані переважно знаходяться планктонні водорості, а для Аравійського моря характерні синьо-зелені водорості, які є причиною цвітіння води.

Тваринний світ Індійського океану багатий також.  Наприклад, серед тварин Індійського океану найбільш поширені рачки – копеподи, а також сифонофори і медузи. Живуть в океані кальмари, деякі види летючих риб, біла акула, риба-вітрильник, отруйна морська змія, кити, черепахи, тюлені. Серед птахів найбільш поширені фрегати і альбатроси.

Рибні багатства Індійського океану здавна використовувалися людиною, тим більше що для багатьох жителів узбережжя, особливо на півночі, це єдине джерело доходів. Дуже розвинений промисел голотурій – трепангів, яких дуже люблять китайці. З давніх-давен тут добували перли. Прибережні райони Цейлону (Шрі-Ланка) з глибокої давнини служили джерелом алмазів, смарагдів і інших дорогоцінних каменів. У товщах осадових порід Перської затоки виявлені запаси нафти і газу.

Флора і фауна Індійського океану дуже різноманітна і цікава, так як тварини і рослини живуть у сприятливому для розвитку місці.

4,6(39 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ