ответ: 1.фізичне 2.хімічне 3. біологічне
Объяснение:
Фізичне забруднення пов'язане зі змінами фізичних, температурно-енергетичних, хвильових і радіаційних параметрів Хімічне забруднення – надходження в навколишнє середовище забруднювачів у вигляді хімічних речовин. Біологічне забруднення – випадкове або пов'язане з діяльністю людини проникнення в екосистеми непритаманних їм рослин, тварин і мікроорганізмів (бактеріологічне); часто справляє негативний вплив при масовому розмноженні нових видів. я не знаю чи це правильне але я так думаю
В конце 15 века испанские мореплаватели во главе с Христофором Колумбом достигли берегов Северной Америки, ошибочно полагая, что попали в Индию. С этого момента началась эра освоения и исследования Северной Америки.
Однако у Христофора Колумба были предшественники: примерно в 10 веке племена норманнов уже открыли Гренландию, а также добрались до берегов современного государства США.
Однако колонизировать новые земли им не удалось, так как норманны столкнулись с жесткими погодными условиями севера континента, так же их пугала отдаленность нового материка от Европы.
После открытия новой земли, Христофор Колумб совершил еще четыре путешествия в Америку. Уже в начале 16 века испанцы начали большую колонизацию североамериканских земель.
В середине века знаменитый мореплаватель Жак Картье достиг берегов Канады, и дал им современное название – Канада. Испанские экспедиторы, стараясь завоевать богатые плодородные земли, вступили в противостояние с аборигенами – племенами индейцев.
Освоение Северной Америки продолжали такие мореплаватели как Александр Макензи, Джон Дэвис, Вильям Баффин, Генри Гудзон. Благодаря им, была исследована вся северная часть континента, вплоть до побережья Тихого океана.
Річки
Докладніше: Річки України
Більшість річок належать до рівнинного типу і живляться в основному талими водами. Вони мають високу повінь навесні, міліють улітку. Гірські річки Карпат і Криму мають дощове живлення. У холодні зими більшість річок замерзають. Льодостав триває 2–3 місяці.
Озера
Озер на території країни близько 20 тис., у тому числі понад 7 тис. площею від 0,1 км² і більше, 43 – площею від 10 км² і більше. Великі озера зосереджені в плавнях Дунаю. Багато озер і закритих лиманів є на узбережжі Чорного та Азовського морів. Озера України різні за походженням. Найбільші карстові, що утворилися при розчиненні крейди водою, – Шацькі озера на Волині. Серед них найглибше – оз. Світязь (максимальна глибина 58,4 м).
Багато в Україні заплавних озер, які утворилися в результаті меандрування та зміни річищ річок. Такі озера є вздовж Десни та Прип'яті. На півдні багато лиманних озер, найбільші серед них – Ялпуг і Сасик (Кундук). Серед загатних озер наймальовничішим вважається Синевир (Закарпатська обл.), яке утворилося внаслідок загачування долини р. Теребля гірськими породами під час землетрусу.
На території Кримського півострова трапляються реліктові озера (залишки давнього морського басейну) – Сасик, Донузлав – із солоністю води понад 90 ‰.