ответ:1. Российская Федерация
2. Москва
3.17098246 км2
4. 147500000 (тыс.) (2014г.)
5. Евразия
6. Россия расположена на материке Евразия. в двух частях света - в Европе и в Азии, границей являются Уральские горы
7. пр.
8. Умеренный
9. Индийский океан, Северный Ледовитый океан, Тихий океан.
Моря: Cредиземное море, Аравийское море, Каспийское море, Море Лаптевых, Восточно-Сибирское море, Чукотское море,Баренцево море, Карское море, Чёрное море, Охотское море, Красное море.
10. Холмистая равнина, Горный хребет.
11. Чернозём. Глинозём. Перегнойный горизонт. Материанская порода.
12. Смешанный лес. ТУНДРА. Лесостепь.
Объяснение:
За даними Ради з вивчення продуктивних сил України Національної академії наук, використання води питної якості на технологічні потреби становить близько 50 %. Приблизно 90 % цих витрат можна задовольнити за рахунок повторного використання води в системах промислового та комунального водозабезпечення[14]. Втрати води під час транспортування становлять 10—20 %, нераціональне використання та втрати її у житловому фонді — більш як 20 %, у промисловості — 20-30 %. За оцінкою лабораторії раціонального використання водних ресурсів Київського національного технічного університету будівництва і архітектури, лише за рахунок раціонального використання води в усіх галузях у басейні Дніпра можлива її економія в обсязі 8 км³ на рік.
В цілому Дніпро забезпечує водою 2/3 території України. У тому числі майже 35 мільйонів людей, 50 великих міст і промислових центрів, понад 10 000 підприємств, 2 200 сільських і понад 1 000 комунальних господарств, 50 великих зрошувальних систем і 4 атомні електростанції.
Нині водою Дніпра користується 70 % населення України, також на нього припадає половина всіх річкових шляхів країни і основна частина
Воду з Дніпра споживають жителі Києва, Дніпра, Запоріжжя, Черкас та інших міст і містечок вздовж річки.
Водокористування в басейні Дніпра має свою історію. Особливо вона не показова у столиці. Так, перший водозабір на піщаних фільтрах для централізованого водопостачання питною водою з Дніпра було збудовано у Києві — у 1872 р. Водозабір діяв до 1908 р., коли через спалах епідемії холери був закритий. Надалі київський водопровід близько 20 років використовував лише підземні води. На сьогодні водопостачання Києва здійснюється з трьох джерел: 55 % — з р. Десна; 28 % — з р. Дніпро; 17 % — підземні води.
Першу централізовану каналізаційну мережу у басейні Дніпра було збудовано також у Києві — у 1894 р. Стічні води подавалися на поля зрошення та поля фільтрації, розташовані на піщаних ґрунтах вище Києва . У 1909 р. у заплаві р. Либідь спорудили Либідський каналізаційний колектор, яким стічні води подавалися на відстійники біля Лисої гори, а потім скидалися у Дніпро. Лише у 1964 р. було збудовано на лівому березі Дніпра 1-у чергу потужної Бортницької станції аерації для очищення стічних вод Києва, яка за пів століття експлуатації вже теж застаріла і вимагає реконструкції.
Объяснение:
Объяснение:
141,3 мільйони тон збирають з 46,9 мільйонів гектар. Найбільша частина посівної площі знаходиться у Російській Федерації і становить 17%. Найбільша територія, на якій вирощується ячмінь, в межах Європейського Союзу знаходиться в Іспанії і складає 2,8 мільйона гектар. Друге та третє місця розділили Франція та Німеччина відповідно – 1,8 та 1,6 млн га.
Врожайність ячменю в значній мірі коливається у різних країнах світу. Так, найвищу урожайність серед 20 найбільших виробників ячменю в світі отримують в Німеччині (6,7 т/га), Великобританії (5,9 т/га), Данії та Чехії 5,6 та 5,7 т/га відповідно. Україна за рівнем врожайності займає 14 місце в даному рейтингу (3,3 т/га).