М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
akozhametova
akozhametova
06.03.2020 12:31 •  География

География 6 класс страница 118 с 2-6​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
Darina20152015
Darina20152015
06.03.2020

Зараз більшість видів і рослин і тварин зав'язані в систему зворотних зв'язків. Вважається, що рослини без тварин виживуть, а тварини без рослин немає тому, що рослини живуть за рахунок енергії сонця і здатні будувати тіло з мінеральних речовин, а тварини живуть за рахунок органіки в кінці кінців синтезованої рослинами, а енергію беруть спалюючи ту ж органіку в кисні виділеному рослинами при фотосинтезі.

Однак це сильно спрощено. Деякі рослини без тварин зараз теж не виживуть. Наприклад, багато квіткові не виживуть без тварин запилювачів, кедр не виживе без кедровки, яка розсіює його насіння.

За великим рахунком більшої здатності до виживання мають ті організми, які еволюційно з'явилися раніше. Тому, що інші живуть на підготовленої ними грунті.

Так, наприклад ні рослини, ні тварини проживуть без бактерій, які єдині на землі навчилися фіксувати атмосферне азот - невід'ємний компонент для будівництва білків. Крім того органели метаболізму клітин використовуються рослинами і тваринами як енергетичні станції (мітохондрії і хлоропласти) - це (еволюційно) колишні сімбіонти- бактерії, про що свідчить їх автономний генетичний матеріал.

4,6(18 оценок)
Ответ:
sevara17
sevara17
06.03.2020

Усі мови світу поділяють на сім’ї (об’єднання споріднених мов), сім’ї – на групи (гілки), групи – на підгрупи, а в підгрупах виділяють конкретні мови. Ізольована мова, яка не має генетичних зв’язків з іншими, вважається окремою мовною сім’єю.

Сьогодні вчені налічують майже 200 сімей мов, із них 22 – у Євразії, 20 – в Африці, а іншими говорять в Америці, Австралії та Новій Гвінеї.

Індоєвропейські мови – це найпоширеніша сім’я споріднених мов та діалектів в Азії та Європі. Мови цієї сім’ї представлені на всіх населених континентах Землі. Згідно з деякими дослідженнями, існує близько 445 живих індоєвропейських мов, з яких понад дві третини належать до індоіранської гілки. Число носіїв індоєвропейських мов перевищує 2,5 млрд.

ответ: індоєвропейська

4,6(26 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ