ответ: Ще на початку міоцену, незважаючи на загальний субтропічний характер рослинности з домінуванням елементів полтавської флори, з’явилися листопадні форми. На межі раннього та середнього міоцену відбулося зниження зимових температур, що викликало різке зменшення полтавських елементів, які не зникали повністю, а залишалися в рефуґі- умах [23]. При потеплінні вони знов широко розповсюджувалися. У серед- ньому міоцені (тортоні) для Закарпаття була характерна значна вулканічна активність, яка призвела до локального охолодження земної поверхні. При тому роль листопадних помірних елементів тургайської флори збільшилася, і, ймовірно, в горах з’явилися відкриті простори із трав’яною рослинністю типу субальпійської. Наприкінці міоцену відбулося подальше охолодження клімату і встановилося домінування листопадних форм.
Объяснение:
І виробництво машин, устаткування, добрив, отрутохімікатів, комбікорму тощо;
іі сільське господарство (рослинництво, тваринництво);
ііі заготівля, переробка, реалізація продукції (легка та харчова промисловість, громадське харчування, торгівля, наука, підготовка кадрів).
Об’єднання сільськогосподарських і промислових підприємств на певній території — територіальні АПК, які бувають елементарними, спеціалізованими, інтегральними.
Елементарний АПК складається з промислового підприємства, яке переробляє сільськогосподарську продукцію.
Спеціалізований АПК — це сукупність елементарних територіальних комплексів однієї спеціалізації (зерновий, цукробуряковий).
Інтегральний АПК — сукупність усіх елементарних та спеціалізованих агропромислових комплексів на території області, економічного району, країни. Він складається із двох підкомплексів: рослинницько-промислового та тваринницько-промислового.