1. Океания - собирательное название обширного скопления островов и отливов в центральных и западных частях Тихого океана.
2. СНГ - международная организация, призванная регулировать отношения сотрудничества между государствами.
3. Латинского Америка - собирательное наименьшее американских стран и территорий.
4. Восточная Европа - это восточные территории европейской части Евразии.
5. Карибский бассейн - список стран и зависимых территорий, омываемых Карибским морем.
6. Южная Америка - один из шести материков Земли.
7. Азия - крупнейшая часть света.
8. Юго-Западная Африка - название, использовалось для именования территории современной Республики Намибия.
9. Европа - одна из самых маленьких частей света.
10. Центральная Америка - регион, расположенный между Североамериканским регионом.
ЄВРАЗІЯ
Євразія - найбільший материк Землі, що складається з двох частин світу - Європи і Азії.
Разом з островами Європа займає площу близько 53,4 млн. км2, з них на острови припадає близько 2,75 млн. км2. Крайні материкові точки Європи: на півночі - мис Челюскін, 77°43' пн. ш., на півдні - мис Піай, 1°16" пн. ш., на заході - мис Долі, 9°34' зх. д., на сході - мис Дежнєва, 169°40' зх. д. Ряд островів на південному сході Євразії розташований у Південній півкулі.
Європу омивають океани: на заході - Атлантичний, на півночі - Північний Льодовитий, на півдні - Індійський, на сході - Тихий, і їхні окраїнні моря. На південному сході австрало-азіатські моря відокремлюють Європу від Австралії, на північному сході - Берингова протока від Північної Америки, на південному заході - Гібралтарська протока, Середземне і Червоне моря від Африки, з якою Європа з'єднується Суецьким перешийком. Безперервність масиву суші, сучасна тектонічна консолідованість материка, єдність багатьох кліматичних процесів, значна спільність розвитку органічного світу, прояву природничоісторичної єдності, а також необхідність обліку значення територіальної цілісності для оцінки соціально-історичних явищ викликали потребу в назві, що поєднує весь материк. Найзручнішим виявилося введене Е. Зюссом у 1883р. у геологію і географію поняття "Євразія"